Gamescom Need For Speed Hakkında Düşünceleriniz

Makaleler
6
Yer
Ankara
Daha fazla  
Biliyorsunuz Gamescom EA konferansında yeni bir Need For Speed videosu yayınlandı, çoğu Need For Speed sever Underground 2'yi 10 senedir arıyor ama şuana kadar kimse bulabilmiş değil. Peki neden arıyoruz çünkü modifiye istiyoruz. Sanırım oyun da hep gece olacak bir de crew sistemi gelecekmiş. Arabaların sesleri ve atmosfer çok hoşuma gitti. Sizin düşünceleriniz nedir?

NFS 2'yi 5 kere bitirmiş olan biri olarak sıkılmadan 5 kere daha bitirebilirim. Çünkü her seferinde başka araba ve her seferinde başka özellikler. Oyunu hikayesi veya yarışlar için değil modifiye için oynardım. Bana da senin gibi arabalar çok hoş geldi. Grafikler çok gerçekçi. Tabii gt740m ile ne kadar oynarsam :D . Videodan anladığım kadarıyla yine modifiye var. Polis ve modifiye bir arada. NFS Hot Pursuit+NFS UnderGround 2+ Gerçekçi Grafikler gibi duruyor. NFS sever olarak gece ortamını da oldukça beğendim. Hatırladığım kadarıyla ug2'de de öyleydi ve çok hoştu.Sanırım bu kadar yeterli:). İyi Sosyaller:)

Bana kalırsa; oyun yapımcıları için gündüz+gece zor olduğu gibi sadece gündüz de zor gibi; gece tonlarını; siyahı kullamak daha kolaydır diye düşünüyorum. O yüzden çoğunlukla gece ağırlıklı bence NFS serisi :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı