Çözüldü GameSir G4 Pro Gamepad sol analog yavaş hareket ediyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Merhaba, yaklaşık 4 aydır GameSir G4 Pro model gamepadi kullanmaktayım. Şu zamana kadar hiçbir sorun yoktu fakat son 3 4 gündür sol analogda bir sorun var. Sol analoğu ileriye götürdüğümde y ekseni %100 olması gerekirken yavaş bir şekilde azalıyor. Windows üzerinden ve telefon üzerinden uygulama ile gamepadi test ettim ikisinde de aynı sorun gözüküyor. AliExpress üzerinden yurt dışından almıştım gamepadi. Garantisi kutusu falan hâlâ duruyor ama isterlerse nasıl yurt dışına göndereceğim bilmiyorum.

Düzenleme: Sorunum çözüldü aslında düşündüğüm gibi bir sorun değilmiş. Gamepad de bir sorun olduğunu düşünmüştüm fakat değilmiş. Sol analoğun içine bir şey kaçmış galiba sol tetik tuşlarının yanından üfleyince düzeldi konuyu da rapor ettim kapatılabilir yorduğum için kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Aldığınız yerle görüşebilirsiniz.

Siz olsaydınız?

AliExpress üzerinde şu an indirimde sizde indirimde almışınız galiba. 100TL gümrük vergisi ile beraber 460-470TL gibi bir fiyata geliyor sanırsam. Benzerlerinin fiyat ve özellikleriyle kıyasladığım zaman alırdım büyük ihtimal. Tabi bu fiyat beni zorlamayacaksa.
Hocam 100 lira çıktı hiç almadan iade edeyeyim mi?

Burada vergiyi kendiniz mi hesapladınız yoksa PTT üzerinden bu vergi mi çıktı? Kendiniz hesaplamışınız galiba yanlış anlamadıysam.

AliExpress üzerinde şu an indirimde sizde indirimde almışınız galiba. 100TL gümrük vergisi ile beraber 460-470TL gibi bir fiyata geliyor sanırsam. Benzerlerinin fiyat ve özellikleriyle kıyasladığım zaman alırdım büyük ihtimal. Tabi bu fiyat beni zorlamayacaksa.

Burada vergiyi kendiniz mi hesapladınız yoksa PTT üzerinden bu vergi mi çıktı? Kendiniz hesaplamışınız galiba yanlış anlamadıysam.
Hocam ptt den çıktı. Takip numarasını girince yazılan vergiyi görüyorsun.Türkiyede 500 küsür liraya distribütör garantili satılıyor zaten o yüzden bu fiyat çok fahiş.
Takip numarasını da vereyim.
RB134309023SG

Geri
Yukarı