GameSir G4 Pro uzun kullanım deneyimlerim

Öncelikle ürünü 600₺ gibi bir fiyata aldım genel hissiyat Xbox One kontrolcüsüne benziyor fakat RT lt tuşları çok seslı tak tak ediyor bastıkça. Neyse 4 ay falan kullandım drift problemi vermeye başladı. Her gamepadin başına gelir neyse çok aldırmadım 4 ay sonra b tuşu bozuldu birkaç gün sonrada RT tuşu vefat etti. Alacak arkadaşlara söylüyorum ya Xbox kontrolcüsü alın ya da playststion pişman eder GameSir her ürünüyle.

Benim tam 1 yil oldu GameSir T4 Pro alali daha sıkıntı yasamadim cok sukur. Galiba benim model seninkinden kotu diye hatirliyorum ama seninki bozulmus hemen. Kullanim ile alakali da olabilir ama ben cok memnunum. Biraz sans meselesi galiba. Parasi olan orijinalini alsin kesinlikle de parasi olamayan boyle risklere giriyor iste. Su an ki piyasada Lucitik'in gamepadler guzel.

Benim tam 1 yil oldu GameSir T4 Pro alali daha sıkıntı yasamadim cok sukur. Galiba benim model seninkinden kotu diye hatirliyorum ama seninki bozulmus hemen. Kullanim ile alakali da olabilir ama ben cok memnunum. Biraz sans meselesi galiba. Parasi olan orijinalini alsin kesinlikle de parasi olamayan boyle risklere giriyor iste. Su an ki piyasada Lucitik'in gamepadler guzel.

Xbox One kontrolcüsü alacağım ya en azından kaliteli

1681761788688.png

hocam hala kullanıyorsanız bunu nasıl çözeceğimi biliyor musunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı