Gamesir T4 Pro incelemesi

Merhaba inceleme yapmaktan anlamam ama bir deneyeyim dedim belki alacak olan kişilerin işine yarar.
Ürünü Aliexpress'ten sipariş verdim yaklaşık 20 günde geldi normalde Çin'den daha erken gelmişti ama PTT sağ olsun 20 günde elime ulaştı.
Ürünü kuponla 207TL'ye aldım ayrıca 33 TL'de vergi ödedim. Toplamda 240 TL'ye gelmiş oldu.
Fazla kullanmadım daha fakat fiyatına göre gayet iyi olduğunu söyleyebilirim.
IMG_20210429_210726.jpg

IMG_20210429_210954.jpg

IMG_20210429_211016.jpg

Ek olarak birkaç tane sticker.

600 mAh'lık bir bataryaya sahip. Gamepad'in PC, Mac, Android, iOS ve Nintendo Switch desteği var.
Xbox kontrolcüsü tuş dizilimi kullanılıyor.
Ek olarak arkasında atanabilir 4 tane M1, M2, M3, M4 tuşları var.
Onun dışında titreşimi mevcut ve titreşim seviyesi Turbo tuşu ve alt üst D-Pad tuşlarına aynı anda basarak ayarlanabiliyor. (Azaltmak için alt D-Pad arttırmak için üst D-Pad.) 4 tane titreşim seviyesi var. Turbo modu ise atadığınız bir tuşa sürekli basmaya gerek kalmadan tuşa basılı tutup ardarda basabilmeyi sağlıyor.
X, Y, A, B tuşlarının ışıkları LB ve RB tuşlarına aynı anda basılı tutularak kapatılabiliyor. Seviye ayarlamak için ise RT, LT sağ anolog ve üst ve alt D-Pad'lere basılı tutarak ayarlanabiliyor.

Android cihazlara bağlamak için "A+Home"
iOS cihazlara bağlamak için "B+Home"
Nintendo Switch'e bağlamak için "Y+Home"
2.4G USB Dongle ile bağlamak için "X+Home" tuşlarına basılı tutmak gerekli.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Fiyatına göre güzel duruyor. PC`de Xbox 360 kolu olarak gözüküyor mu?

Alınabilir bir kol. Çoklu platform desteği de var. Uyum sorunu da gözükmüyor. Ülkemizde yaygın olsa daha iyi olurdu.

Eksi taraflarını söylemeyi unutmuşum
-Biraz küçük. Özellikle analog tuşları ve LT, RT tuşları çok küçük. (Bu bana göre bir eksi başkasına göre tam veya büyük gelebilir.)
-Yurtdışından alındığı için garantisi yok.
-Telefon tutucu telefonu yerleştirdiğinizde hafif sallanıyor özellikle telefon ağır ve büyükse. Biraz daha kaliteli olabilirmiş.
Ha birde denemedim ama Gamepad'in Gyroscope özelliğe de mevcut.

Son düzenleme:
Eksi taraflarını söylemeyi unutmuşum.
-Biraz küçük. Özellikle analog tuşları ve lt, RT tuşları çok küçük. (bu bana göre bir eksi başkasına göre tam veya büyük gelebilir.)
-Yurt dışından alındığı için garantisi yok.
-Telefon tutucu telefonu yerleştirdiğinizde hafif sallanıyor özellikle telefon ağır ve büyükse. Biraz daha kaliteli olabilirmiş.
Ha bir de denemedim ama Gamepad'in Gyroscope özelliğe de mevcut.

Birisi bilgisayara Bluetooth ile bağlamıştı ninendo gamepadi gibi gösterip Gyroscope çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı