Gamesir T4 Pro malzeme kalitesi nasıldır?

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Yakın arkadaşımda var ürün bir süredir. Tetik tuşuna sert basınca kasa cart diye yarılmış. Aynı şeyi iki kişi daha yaşamış. Burada yaşayan varsa bizimle paylaşabilir mi? Özellik olarak çok iyi bir ürün olsa da malzeme kalitesi düşük gibi.

186884580_247528883837557_7252388922712873478_n.jpg

Gamesir kullananlar hep bu sorunu yaşıyor hocam. Tetik tuşları bir anda çıt diye gitti. Gamesir G4 Pro daha kaliteli ama tetik tuşlarında aynı mantığı kullandığı için yine onlarda da kırılıyor. O yüzden bence maceraya gerek yok. Xbox ve DualShock iyidir ama tuzlu işte.

Valla F710'a göre çok avantajlı görüyordum bunu hem güncel hem de daha dolu olmasıyla. Ama geneli böyleyse önermeye gerek yok diye düşünüyorum.

Vallahi F710'a göre çok avantajlı görüyordum bunu hem güncel hem de daha dolu olmasıyla. Ama geneli böyleyse önermeye gerek yok diye düşünüyorum.

Vallahi sizinle aynı şeyi yaşıyorum hocam. Herkese önerdim bunu hatta siparişi verdim. Sonra kullananlara sormaya başladım ve AliExpress geri dönüşlere baktığımda iptal ettim. Bir de millet tamirciye götürmüş. Doğal haliyle tanımadıkları için tamir ettirememişler. Şu ise 2.el DS4 alıyorum ben.

F710 eski model olsa da yıllardır sorunsuz kullanan yüzlerce insan var. Bu sebeple F710 tercih ettim. DS4'ü PC'de kullanmak her zaman %100 sonuç vermiyor. Monster Pusar Pro ile F710 bu fiyat aralığındaki iki alternatif gibi şimdilik.

Geri
Yukarı