Gamesir T4 Pro yön tuşları tepki vermiyor

Akguney10

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda Gamesir T4 Pro gamepad satın aldım. Yaklaşık 3-4 aydır sıkıntısız kullanıyordum lakin son 2-3 gündür joystick yön tuşlarında sıkıntı çıkmaya başladı. Sorun şu: Joystickin sağ ve sol yönlendirmesinde herhangi bir problem yok ama yukarı ve aşağı yönlendirmede joysticki hafif yukarı kaldırınca veya aşağı indirince problem yok ama tam yukarı kaldırınca veya indirince birden tepki vermemeye başlıyor. Videodan da görüldüğü üzere yukarı ve aşağı yön tuşu önce hareket edip sonra da birden tepkisizleşiyor. Yardım edecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda Gamesir T4 Pro gamepad satın aldım. Yaklaşık 3-4 aydır sıkıntısız kullanıyordum lakin son 2-3 gündür joystick yön tuşlarında sıkıntı çıkmaya başladı. Sorun şu: Joystickin sağ ve sol yönlendirmesinde herhangi bir problem yok ama yukarı ve aşağı yönlendirmede joysticki hafif yukarı kaldırınca veya aşağı indirince problem yok ama tam yukarı kaldırınca veya indirince birden tepki vermemeye başlıyor. Videodan da görüldüğü üzere yukarı ve aşağı yön tuşu önce hareket edip sonra da birden tepkisizleşiyor. Yardım edecek arkadaşlar varsa çok memnun olurum. İlk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ne oldu düzeldi mi? Tam da bunu alacaktım. Önerir misiniz?

Peki hocam alayım mı cihazı? 1 yıllık PS4 kolu ya da sıfır gamesirt 4 Pro alacağım. Ne önerirsiniz?
gamesir t4 pro her yönden mükemmel bir cihazdı benim açımdan ta ki bu sorun çıkana kadar, biraz da şans işi yani sen de bu sorun çıkmayadabilir, zaten hiçbir yerde şikayet görmedim, ama eğer alırsan banggood'dan almanı tavsiye ederim sıkıntı durumunda iadesi daha kolay

Gamesir T4 Pro her yönden mükemmel bir cihazdı benim açımdan ta ki bu sorun çıkana kadar, biraz da şans işi yani sen de bu sorun çıkmayadabilir, zaten hiçbir yerde şikayet görmedim, ama eğer alırsan Banggood'dan almanı tavsiye ederim sıkıntı durumunda iadesi daha kolay.

Hocam sıkıntı yaşatmıyor demenize sevindim. İnşallah bende de çıkarmaz çünkü T4 Pro alacağım gibi. DualShock 4 için çok kararsızım. Hangisinin kontrolü daha rahat olur ki? Uyumluluk sorun değil benim için.

Hocam sıkıntı yaşatmıyor demenize sevindim. İnşallah bende de çıkarmaz çünkü T4 Pro alacağım gibi. DualShock 4 için çok kararsızım. Hangisinin kontrolü daha rahat olur ki? Uyumluluk sorun değil benim için.
o biraz tarzınıza bağlı, yani biri xbox controller'in aynısı diğeri ise ps gamepad'i. ben ikisini de kullandım t4 pro daha konforluydu benim için.

Geri
Yukarı