Gametech Folder 4 kasa alınır mı?

Aerocool Prime, Dark X-Force, Dark Raider, Zalman S2 veya Zalman S2 TG alınabilir. Raider hariç (o benzer seviyede ama daha büyük) konuda atılan diğer kasalardan biraz daha küçük veya destekleri az olabilir ancak daha kaliteli kasalar.
RGB LIT-200 asla önermem, güzel kasa olabilir ancak hava akışı yerlerde. Sharkoon kalitesinin tadına bakmak istiyorsan RGB Flow alabilirsin.
Hocam şuan yanımda o kasa ile yazıyorum, lütfen korkutmayın beni.

Aerocool Prime, Dark X-Force, Dark Raider, Zalman S2 veya Zalman S2 tg alınabilir. Raider hariç (o benzer seviyede ama daha büyük) konuda atılan diğer kasalardan biraz daha küçük veya destekleri az olabilir ancak daha kaliteli kasalar.
RGB LIT-200 asla önermem, güzel kasa olabilir ancak hava akışı yerlerde. Sharkoon kalitesinin tadına bakmak istiyorsan RGB Flow alabilirsin.

Şu an boştaki hali oyunlarda üzmüyor 80 dereceye çıkmadı hiç.
Herkesin düşüncesi farklı konu sahibi karar versin önerdiğin kasalarda güzel. Daha önce baktım onlara lit 200 de karar kıldım.
Hocam şu an yanımda o kasa ile yazıyorum, lütfen korkutmayın beni.

Hangi kasa hocam.

Dosya Ekleri

• 1598b26d-2b78-42ed-bee1-a9302b4e3b34.jpg
    1598b26d-2b78-42ed-bee1-a9302b4e3b34.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 26
Hocam şu an yanımda o kasa ile yazıyorum, lütfen korkutmayın beni.
Abkoncore Ramesses 780 kadar kötü değil, ancak önü kapalı, yan boşlukları da yeterli değil. Rev200 kasamdaki yan boşluklar daha genişti, buna rağmen yeterli değildi. Bu biraz içine ne koyduğuna ve kasanın fanlarına da bağlı, ben 5700XT ve 3600X koymuştum.
Bu duruma alternatif bir çözüm olarak üste intake fan takabilirsin, durumu iyileştirecektir, üst seviye bileşenlerin varsa farkı iyi hissedersin.

Abkoncore ramesses 780 kadar kötü değil, ancak önü kapalı, yan boşlukları da yeterli değil. REV200 kasamdaki yan boşluklar daha genişti, buna rağmen yeterli değildi. Bu biraz içine ne koyduğuna ve kasanın fanlarına da bağlı, ben 5700XT ve 3600X koymuştum.

Ekstra 120r fan ve Arctic Freezer 34 Duo alacağım hocam, başka bir soğutmam olmayacak.
Sistem:Rx 570, Ryzen 5 3600, 1 TB HDD, 256 GB SSD, 8x2 3200Mhz RAM.

Yeni konular

Geri
Yukarı