Gametech PSU rezaleti

Merhaba yaşadığınız sorundan dolayı markamız adına sizden özür diliyoruz. Maalesef gönderdiğiniz şartlarda bu ürünü garanti kapsamında değerlendirebilecek hiçbir firma yok. Size satışı yapılan ürün 700Watt modüler Bronze serisi bir ürün olup toplam 500 adet satışı yapıldı sadece 3 adet arızalı çıkmıştır. Bu yüzden ürününüz çalışıyor sorunsuz olması sebebiyle konunun silinmesini rica ederiz iyi günler.
500'de 3 çok değil mi yeni bir ürün için? Ayrıca en azından bir 10 yıl dayanacağını düşündüğümüzde?

Keşke sözünün arkasında durup saygı sınırları içerisinde tartışabilsen. Gelip millete laf atıp kaçmaya da ne deniyor bilemedim. 2 forum arasında kavga çıkarmaya çok meraklısınız.
Meraklı değilim sadece o sertifika aldı dediğiniz markanın yaşattığı duruma bakın diye attım.

Meraklı değilim sadece o sertifika aldı dediğiniz markanın yaşattığı duruma bakın diye attım.
Hocam sertifika var diye övmedik. Sadece resmi bir siteye kayıt olduğu yazıya dökülmüş. Buradaki sorun ne onu anlayamadım? Tamam Gametech ile sorun yaşayabilirsiniz ama kayıtlı olan sertifikaya yok mu diyelim?
Hocam sertifika var diye övmedik. Sadece resmi bir siteye kayıt olduğu yazıya dökülmüş. Buradaki sorun ne onu anlayamadım? Tamam Gametech ile sorun yaşayabilirsiniz ama kayıtlı olan sertifikaya yok mu diyelim?
Ayrıca baktıysanız 2 adet PSU kaydedilmiş.

İşte yerli C4 üretiyoruz daha ne istiyorsunuz.

Merhabalar hocam bizim bu markaları asıl önermeme sebebimiz içlerinde bulunan kondansatör ve bilimum parçaların kalitesiz olması.
Fakat garanti konusunda eğer dediğiniz doğruysa, hatanın sebebi kondansatör ve diğer parçalar olsa bile siz haklısınız.
Garantiye poşetle ürün getirilmez.
Merhaba ürünlerimizin iç kısmını resim olarak paylaşımda bulunuldu. Power supply ürünlerimizde taiwan markada teopa kapasitör kullanıyor ve yeni nesil anakart kullanmaktayız. Bütün ürünlerimizde aşağıdaki korulamalar mevuttur. fan olarak cougar ile aynı efs aynı marka fan kullanmaktayız. İçerisini kontrol etmeden bu yorumu yapmanız doğru değil ve kıyaslama yaparken lütfen satış fiyatını göz önünde bulundurun .

OPP- AŞIRI GÜÇ KORUMASI
UVP-DÜŞÜK GERİLİM KORUMASI
OVP-AŞIRI GERİLİM KORUMASI
OTP-AŞIRI SICAKLIK KORUMASI
SCP-KISA DEVRE KORUMASI

Müşterimizin yaşadığı sorunu anlamayan arkadaşlar olduğu için kısa bir özet geçmek istiyoruz.
Ürün elimize poşete sarılmış ve kablosu kesik olarak gönderilmiş olup test ettiğimizde sorunsuz çalıştığı gözüktüğü için herhangi bir işlem yapmadan tekrar geri gönderildi. Müşterimizin de belirttiği gibi ürün sorunsuz çalışmaktadır. İyi günler

Merhaba, ürünlerimizin iç kısmı resim olarak paylaşımda bulunuldu.
Merhaba, sitenizde ürün hakkındaki "download" bölümüne girmeye çalıştığım zaman 404 hatası alıyorum, görseller yüklenmiş ama ulaşılamıyor anlaşılan, düzeltilirse memnun olurum.

Merhaba, sitenizde ürün hakkındaki "download" bölümüne girmeye çalıştığım zaman 404 hatası alıyorum, görseller yüklenmiş ama ulaşılamıyor anlaşılan, düzeltilirse memnun olurum.
Merhaba evet efendim sitemiz yenilenmektedir. En geç çarşamba günü download bölümü aktif olacaktır. iyi günler.

İşte yerli C4 üretiyoruz daha ne istiyorsunuz.
Konuyu okusaydın keşke. Konu sahibi kargoyu direk bir poşet içine koyarak göndermiş ve sorunu anakart kaynaklıymış.
Arkadaş anakart kaynaklı konu silinsin yazmış. Keşke okusaydınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı