Windows Fare İkonu Ekranı Siyahlaştırıyor

melikcan55

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600X
RX 6600XT
MSI B450M PRO
Merhabalar, NVIDIA GeForce Experience üzerinden ekran kartımı güncelledim, güncelleme sonrası masaüstüm fare hareketleri ile siyaha dönüyor. Ne yapmam lazım? Bu sorunu nasıl düzelteceğim? Aşağıdaki linkte sorunu video ile anlattım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim bu Acer Aspire Gaming 7 A715-75G.

Bu sorun benim başıma şu yüzden gelmişti. Belki aynı durumdan dolayıdır. Masaüstü arka planını koyduğunuz resim harici bir disk içindeyse bu şekilde olabiliyor. Dahili diske aktarmak gerekiyor.

Merhabalar, NVIDIA GeForce Experience üzerinden ekran kartımı güncelledim, güncelleme sonrası masaüstüm fare hareketleri ile siyaha dönüyor. Ne yapmam lazım? Bu sorunu nasıl düzelteceğim? Aşağıdaki linkte sorunu video ile anlattım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistemim bu Acer Aspire Gaming 7 A715-75G.
Hocam aynısı başıma geldi çıldırttı beni. Kişiselleştirmeye gidin ayarladan arka planı düz siyah renk seçtiğini göreceksiniz onu başka bir resimle düzeltin sorun çözülecektir.

Sürücü indirdikten sonra olduysa DDU ile sürücüyü silip tekrardan en son sürücüyü indirmeyi deneyin.

Geri
Yukarı