Gaming Gecesi rezilliği

Ne kadar etik olmasa da yani bari görmeyeceğimiz şekilde yapın hani. Daha 2 saat önce falan 4.3k idi fiyatı. Alanlar da ucuza aldı zannediyor.
Benim gördüğüm küçük çaplıydı fakat bunlar biraz aşmış. Zaten 6 lira olan bir ıslak mendili 9 lira gibi bir fiyattan 6 liraya düşürdüklerini iddia ediyorlardı, haliyle satılıyorlar.
Büyük ihtimalle ellerinde kalmış, ucuz sansınlar diye böyle bir yola başvurmuşlar. Fena taktik değil aslında.

Maalesef göz göre göre kandırıyorlar çoğu üründe. Bilinçli olmak lazım. Ben Corsair RM750 için ekran görüntüsü almıştım 165₺ ucuzladığı için aldım. Sorunsuz bir şekilde gelir inşallah.

İncehesap'ta satılan bu bilgisayarın fiyatı zaten 4.3K idi. İncehesap 6K'ya çıkarıp indirim yaptık diye uydurma bir şeyler söylüyor. Bari 1 gün önce fiyatı artırın da anlamayalım be kardeşim. Boşa umut veriyorsunuz.

Hocam bir de Gaming gecesinde cidden indirimli ürünler olabiliyor ama süre başladığı anda stok yok oluyor.

Millet o kadar laf ediyordu Vatan'a, KDV indiriminde topladım ben. Gayet uyguna gelmişti diğer mağazalara oranla, hiç pişman olmadım iyi ki almışım. Tabii iyi kovalamak gerek, bazen çok uyguna denk gelebiliyor.

Gerçekten üzüldüm alanlara. Kim bilir annesini babasını nasıl ikna etti, şu fiyattan düşmüş alalım, çok iyi diye. Ne heyecanla aldı o içleri kıpır kıpır olan çocuklar...

Hocam bir de Gaming gecesinde cidden indirimli ürünler olabiliyor ama süre başladığı anda stok yok oluyor.
Onlara laf yok. Zaten böyle bir işi yapacaksan. 50 ürünün fiyatını düşürmeye gücün yetmiyorsa 25 ürünün fiyatını düşür ama adam gibi düşür. Arttırıp sonra düşürme falan hiç etik değil.

Millet o kadar laf ediyordu Vatan'a, KDV indiriminde topladım ben. Gayet uyguna gelmişti diğer mağazalara oranla, hiç pişman olmadım iyi ki almışım. Tabii iyi kovalamak gerek, bazen çok uyguna denk gelebiliyor.

Gerçekten üzüldüm alanlara. Kim bilir annesini babasını nasıl ikna etti, şu fiyattan düşmüş alalım, çok iyi diye. Ne heyecanla aldı o içleri kıpır kıpır olan çocuklar...

Ben de geçen hafta Samsung 860 Evo 250GB M.2 SSD'yi 350 TL'ye aldım Vatan'dan diğer mağazalarda en ucuz 425TL.

Konuyu umarım herkes görür. Almayın, aldırmayın.

Bence ortada almayın aldırmayınlık bir drrum yok. Evet bu üründe böyle yapmışlar ama gerçekten indirime giren birçok ürün de oluyor. Örneğin kimse Rx5600xt Asus rog strix 3 fanlı modelini 2.900 e bulamaz ama bu gece o da vardı. Ya da xfx 5600xt yi 2500 den. Ciddi indirim olan ürünler de oluyor en mantıklısı akakçede aratıp sonra gerçekten her yerden ucuz mu diye bakmak

Yeni konular

Geri
Yukarı