Gaming Gecesinden ne alacaksınız?

Anladım hocam.

778TL'ye 1TB SSD, Gayet kaliteli. Bakabilirsiniz hocam.
Eyvallah hocam fakat Samsung ya da SanDisk düşünüyorum ya. Laptopa takacağım ve en az 5-6 sene götürecek. Uzun süreli kullanacağım için en kalitelilerinden birini almak istiyorum. O yüzden Samsung veya SanDisk 3D 500 GB indirime girmesini bekliyorum yaklaşık 3 haftadır fakat tık yok. :(

Eyvallah hocam fakat Samsung ya da SanDisk düşünüyorum ya. Laptopa takacağım ve en az 5-6 sene götürecek. Uzun süreli kullanacağım için en kalitelilerinden birini almak istiyorum. O yüzden Samsung veya SanDisk 3D 500 GB indirime girmesini bekliyorum yaklaşık 3 haftadır fakat tık yok. :(
Bu emin olun SanDisk 3D'den daha iyi.

Patriot modellerinin kontrolcülerinde sıkıntı var diyorlar hocam. SanDisk'in Plus modeli çok sorunluyken 3D modelini Samsung EVO ile kapışabilecek seviyede tasarlamışlar. Tabii SSD'nin nirvanası Samsung ama en iyi muadilinin SanDisk 3D olduğunu öğrendim uzun araştırmalarım sonucu.

SanDisk 3D ile W.D Blue aynı sayılırlar. Bunlar DRAM'li ve kaliteli modeller. Patriot ise DRAM'siz sınıfa giriyor maalesef. SSD Plus ve A400'e göre tercih edilir.

@kino 270R'ye ihanet etmeyi düşünür müsün?😀

Airflow olmayan siyah modeli olsaydı keşke. Çok güzel bir kasa iç hacim ve boyut olarak da 270R kadar. 5000D'leri beğeniyorum.

fDlCh2gNQdescNsJ68PRug.png

Daha indirim başlamadan nasıl stoğu bitti bunun? 😀

Nerde adını cismini bilmediğim marka varsa bu indirimde ürününü koymuşlar. Birkaç ürün hariç diğerleri normal piyasa fiyatında oluyor, fazla heyecana gerek yok.

Geri
Yukarı