Gaming Gen 4 gündür ödeme bekliyor

Sağ olun hocam, daha iyileri sizin olsun. Siteden üçüncü alışverişimdi, fakat diğerleri parça ürünlerdi. Hiç birinde gecikme veya başka bir problem yaşamadım. Öğle saatlerinde ulaşmaya çalıştığınızda müşteri hizmetlerinde sıra bekletebiliyor, konuda da belirttiğim gibi Instagram DM'den ulaşırsanız daha hızlı geri dönüş alabilirsiniz.

Çok sağ olun hocam iletişime geçmeye çalışacağım ayrıca sormayı unuttum kule tipi soğutucu veya herhangi bir ekstra soğutucu taktınız mı?

Çok sağ olun hocam iletişime geçmeye çalışacağım ayrıca sormayı unuttum kule tipi soğutucu veya herhangi bir ekstra soğutucu taktınız mı?

Evet hocam, stok soğutucu ile oyun içinde yüksek ayarlarda 2K çözünürlükte işlemci 75-76 yı görüyordu. Aslında uçuk değerler değil ama ben içim rahat etsin istedim, İd Cooling SE 224-XT modeli olan kule tipi aldım. Şuan oyunlarda yük altında maksimum 55-56 derece. Boşta 30 derece.

Evet hocam, stok soğutucu ile oyun içinde yüksek ayarlarda 2K çözünürlükte işlemci 75-76'yı görüyordu. Aslında uçuk değerler değil ama ben içim rahat etsin istedim, ID-Cooling SE 224-XT modeli olan kule tipi aldım. Şu an oyunlarda yük altında maksimum 55-56 derece. Boşta 30 derece.

Bende almayı düşünüyorum siz memnunsunuz galiba soğutucudan bayağı bir de fark etmiş gördüğüm kadarıyla tekrardan teşekkürler hocam çok yardımcı oldunuz.

Bende almayı düşünüyorum siz memnunsunuz galiba soğutucudan bayağı bir de fark etmiş gördüğüm kadarıyla tekrardan teşekkürler hocam çok yardımcı oldunuz.
Rica ederim, evet memnunum 5600 , 5600x gibi işlemciler için çok ideal ve uygun bir soğutma, çokca da tavsiye edilen bir ürün.

@CS Relboron Hocam tekrardan merhaba dün akşamdan beridie Gaming gen Instagram hesabına yazıyorum sadece size nasıl yardımcı olabiliriz dönütünü aldım ne cevap veriyorlar ne de mesaja bakıyorlar siz yazdığınızda ne kadar sürede yanıt aldınız teşekkürler.

Geri
Yukarı