Gaming Gen Taksit Seçeneği

Seth47

Hectopat
Daha fazla  
Gaming Gen TR üzerinden bir arkadaşım hazır sistem alacaktı. (CYBER-1650S) Fakat sistemi aldığımızda taksit seçenekleri görünmemişti. Oradan satın alım yapan herhangi birisi yardım edebilir mi? (Sistemin taksit seçeneklerinde 12 taksit var fakat ödeme kısmında gözükmüyor.)

site gerçekten çok yetersiz ve kötü durumda ilgilenilmesi gerekiyor.Firma da bildiğim kadarı ile yeni ve çok ürün satmıyorlar güvenirliği konusunda şüphelerim var daha sitesine taksit tablosu eklemeyen bir firmadan alışveriş yapmak pek mantıklı gelmiyor.

site gerçekten çok yetersiz ve kötü durumda ilgilenilmesi gerekiyor.Firma da bildiğim kadarı ile yeni ve çok ürün satmıyorlar güvenirliği konusunda şüphelerim var daha sitesine taksit tablosu eklemeyen bir firmadan alışveriş yapmak pek mantıklı gelmiyor.
Site aslında güvenilir de hep aynı parçaları birleştirerek bir hazır sistem oluşturmuşlar. Çoğu parça aynı sistemde var. Sanki önceden bunları ucuz ucuz el altından almışlar da şimdi satıyorlar gibi.

İlk başta kendilerini çok güzel tanıttılar ucuz sistemlerle. Sonra hepsine 1 haftada 600 TL gibi zam bindirdiler. Ben siteye artık kazık gözüyle bakıyorum. Milleti kerizlemekten başka bir şey değil. Dolar kuruna paralel artması gereken zamları; 2-3 katına çekip zamlı satıyorlar. Tavsiye etmiyorum ben de. Zaten Adata u630 ssd stokları bitince yerine forumda bile hiç denk gelmediğim sandisk ssd koyan bir yerden alışveriş yapmak hiç mantıklı değil.

Geri
Yukarı