Gaming.gen.tr güvenilir mi?

NoThingL0sse

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda Gaming gen TR'den alışveriş yapmayı düşünüyorum bu sistemi almayı düşünüyorum site güvenilir midir? Kullanan varsa bir problem yaşadınız mı? Sistem iyi midir darboğaz vb yapar mı?

Vallaha ben bugün 2 tane Corsair K55 aldım siteden. 375'den 298'e düştü. Almadan önce de forumdan araştırdım. Güvenilir olduğu söylenmiş. Twitch'te de birkaç yayıncıya sponsorlar.

Güvenilir.

Yakın zamanda Gaming gen TR'den alışveriş yapmayı düşünüyorum bu sistemi almayı düşünüyorum site güvenilir midir? Kullanan varsa bir problem yaşadınız mı? Sistem iyi midir darboğaz vb yapar mı?

PSU Allah'a emanet bu kasayı önermem.

Neden PSU hakkında bir bilgin mi var yoksa markası bilindik bir marka olmadığı için mi böyle söylüyorsun.

PSU'ya ait sitede bile adam akıllı bir bilgi yok. Daha önce duyulmamış bir marka. PSU PC'nin en önemli parçalarındandır almışken kaliteli bir marka alın derim fakat bu kumar size kalmış.

Bu sistem nasıldır değiştirmelerim var işlemcim Ryzen 5 3600 bu sistem nasıldır.

PSU'ya ait sitede bile adam akıllı bir bilgi yok. Daha önce duyulmamış bir marka. PSU PC'nin en önemli parçalarındandır almışken kaliteli bir marka alın derim fakat bu kumar size kalmış.

Bu sistem nasıldır değiştirmelerim var işlemcim Ryzen 5 3600 bu sistem nasıldır.
Uygun alınabilir bir sistem.Max bütceniz nedir belki yardımcı olabilirim

Geri
Yukarı