Gaming.gen.TR güvenilir mi?

Alışveriş konusunda tavsiye edebilirsin bir firmanın iyi olup olmadığı satış sonrası hizmetlerinde ortaya çıkıyor maalesef.
Doğrudur hocam, ben sistem aldım buradan hazır. Ürün elime geldikten sonra da bir kaç konuda bilgi aldım. Benim iade veya bir sorun olmadığı için o konuda birşey diyemiyorum.

Firmanın ürünü size yollaması güvenlilir olduğu anlamına bir noktada gelir. Satış sonrası firma yalan söylüyorsa tüketiciyi mağdur pozisyonuna sokuyorsa o firma güvenilmezdir. Güvenilir Firma'lara örnek Vatan Bilgisayar'ya da Amazon'u örnek gösterebiliriz. Ben bu firmaya güvenmiyorum ve önermiyorum. Ürünü yollarlar alırsınız sonra sorun çıktığı zaman süründürür durur. Nette yüzlerce şikayet var çok değil Twitter'a girin bu firmanın tweet gönderilerinin altına bakın insanlar neler yazmışlar. Ne demek istediğimi bu firma ile geçmişte sorun yaşayan insanlar anlayacaktır. Güvenilirlik dediğimiz olay bir firma için zincirleme bir bütündür bunu bozduğunuz an güven biter.

Doğrudur hocam, ben sistem aldım buradan hazır. Ürün elime geldikten sonra da bir kaç konuda bilgi aldım. Benim iade veya bir sorun olmadığı için o konuda birşey diyemiyorum.
Satışlarında sıkıntı yok ama satış sonrası destekte sıkıntılar olabiliyor. Ürününüzü iade almazlar demiyorum ama arayıp sormazsanız bekletebilirler.

Geri
Yukarı