Gaming Gen TR kapanan bilgisayarla ilgilenemiyor

Draugr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bugün bilgisayarımı 4. kez teknik desteğe gönderdikten sonra döndüğü gündü ilk gönderdiğimde bilgisayar açılmadığı için gönderdim 16 gün içinde geri geldi ve bilgisayar açılıyordu fakat az az kapanma oluyordu kafaya takmadım, 2-3 ay sonra artmaya başladı ve tekrar gönderdim. Anakartı ASUS'a gönderdiklerini ve bir sorun olmadığını söylediler ve 20 gün sonra yan kapak içe çökmüş bir şekilde bilgisayar geri geldi ve tabii ki düzelmemişti. 3. kez gönderdim aradılar sorunu sordular, anlattım; "Not aldık, iletiyorum." dediler, 2 gün sonra geri aradılar sorunu sordular, 2 saat sonra yine aradılar sorunu sordular ve kesinlikle not almadıklarını anlamış oldum. 1 hafta sonra aradılar ve sorun yok dediler. Sorunun çok bariz olduğunu anakart veya RAM'de olduğunu yapmaları gereken teste kadar anlatmıştım geri geldi. Sınavlarım olduğu için bir süre kullanmak zorunda kaldım ve 1 saatte bir kapanıyordu tekrar gönderdim ve bu sefer oyunda kapanma anı olan bir video, testte kapanma anı olan bir video nasıl test yapacakları ne yaptığımı ne denediğimi, sorunun anakartın RAM slotunda ya da RAM'de olduğunu söyledim. Geri geldi ve raporun üstünde daha ilk gönderdiğim zamanki sorun yazıyor. Hiçbir ilgi hiçbir ilgilenme yok. 0 işlemci değişti dediler yaptığım ayarlar bile duruyor. Belki değişmiştir emin değilim ama sorun düzelmemiş bile. Açtım bilgisayarı 15 dakika sonra kapandı ve şu an açılmıyor ve yan kapak daha da yamulmuş vida yalama yapıyor ve oturmamış bile. Kendilerini tüketici heyetine şikayet edeceğim böyle rezil işletmeleri kullanmayın kullandırtmayın. Herkese iyi akşamlar.

Ülkede herkes hırsız olmuş arkadaş. Kimseye güvenilmiyor. Sonra neden Amazon neden yabancı şirketler.

Gaming genden aldığım kasa camı patlamıştı oyun sırasında durduk yere. İlgilenmemişlerdi aynı şekilde kasa camsız açık duruyor halen maalesef.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı