Gaming.gen.tr Kargo Gecikmesi

GRBreakpoint

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese iyi günler. 21 Mart tarihinde öğlen vakti gaming.gen.tr'den alışveriş yaptım. Heyecanla ürünümün gelmesini bekliyorum ancak bugün 23 Mart ve kargolar kapandı. 3. gün oldu halen kargoya verilmedi. Yoğunluk yaşanmışsa bile kargoyu bu kadar geç teslim etmelerini hiç normal değil. Güvenilir bir site eyvallah ama daha ürün gelmeden hatta kargoya verilmeden düşüncelerim tamamen negatif oldu.

Destek ekibini aradığımda ve yazdığımda yaşanan yoğunluktan dolayı gecikme oldu kusurumuza bakmayın denmiş. Ben yine de sipariş edilen bir ürünün 3. günün akşamı olup halen kargoya verilmemesine çok hoşgörüyle yaklaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcı size "bugün kargoya verilir" diye bir teminat vermiyorsa yasal olarak 30 gün hakları var. Itopya'da da şu an indirimler var ve herkesin siparişi geç verilecek haliyle. Siz en azından teknik desteğe ulaşıp cevap almışsınız. :)

Hocam size beklemenizi önermemden başka çare yok 1 sene önce bunun gibi İtopya'da da çok iyi bir indirim olmuştu ve ürünlerimin kargoya verilmesi 14 gün sürmüştü. Tabii en sonda geldi sadece iyi bir indirim olduğu için kargoların gecikmesini doğal karşılamak lazım.

Satıcı size "bugün kargoya verilir" diye bir teminat vermiyorsa yasal olarak 30 gün hakları var. Itopya'da da şu an indirimler var ve herkesin siparişi geç verilecek haliyle. Siz en azından teknik desteğe ulaşıp cevap almışsınız. :)
Yasal olarak 30 gün olduğunu biliyorum hocam. Benim söylemek istediğim daha önce hayatımda hiç 3. gün olupta kargoya verilmeyen herhangi bir ürünüm olmamıştı
Hocam size beklemenizi önermemden başka çare yok 1 sene önce bunun gibi İtopya'da da çok iyi bir indirim olmuştu ve ürünlerimin kargoya verilmesi 14 gün sürmüştü. Tabii en sonda geldi sadece iyi bir indirim olduğu için kargoların gecikmesini doğal karşılamak lazım.
Haklısınız. Söylediğim gibi daha önce hayatımda hiç böyle bir gecikme ile karşılaşmadığım için bana garip geldi sanırım.

Gaming gen tamamen güvenilir bir site. Yaptığım bir çok alışveriş var kargo ve çağrı merkezi bölümü biraz yavaş ilerliyor..

Çok saçma bi şekilde aynı sorun bende de var Gaminggen tarafında. İtopya da var dediniz ama benim şansıma mı bilmiyorum dün aldığım ürün sabah direk kargoya verildi itopya tarafından.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı