Gaming.gen.tr siparişi 4-5 gündür hazırlanıyor aşamasında

s1ten

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, geçen hafta cuma günü sipariş verdim ve firmaya ulaşamıyorum. 1 saat hatta bekleyip yine ulaşamıyorum. 4 5 gündür hazırlanıyor aşamasında, böyle bir sorun yaşayan var mı?

Arkadaşım yaklaşık 1-2 ay önce hazır sistem aldı, onda da uzun süre hazırlanıyor aşamasındaydı. Sistem eline sipariş verdikten sonra yaklaşık 10 gün içinde falan ulaştı, şuan sorunsuz kullanıyor.

var. pazar sipariş verdim cuma halen hazırlanıyordu bende iptal ettim. vatandan a
Merhaba öncelikle cevap için teşekkür ederim fiyatlar çok pahalı ve daha kötü parçalar kullanıldığı için ordan aldım umarım uzun sürmez

Arkadaşım yaklaşık 1-2 ay önce hazır sistem aldı, onda da uzun süre hazırlanıyor aşamasındaydı. Sistem eline sipariş verdikten sonra yaklaşık 10 gün içinde falan ulaştı, şuan sorunsuz kullanıyor.
Cevap için teşşekürler.

Merhaba öncelikle cevap için teşekkür ederim fiyatlar çok pahalı ve daha kötü parçalar kullanıldığı için oradan aldım umarım uzun sürmez

Cevap için teşekkürler.

Hocam konu üzerinden biraz süre geçmiş ama yaşadığınız sorunun aynısını bizzat yaşıyorum. 2 sorum olacak
1: Kaç gün sonra geldi
2: Sistem hasarlı arızalı vs. mi?

Geri
Yukarı