Gaming Gen TR'den aldığım sistem hasarlı geldi

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba,

25 Mayıs sabahı CYBER-10400F sistemini Gaming Gen TR sitesinden aldığım 09.42 gibi sipariş verdiğim bilgisayar, 27 Mayıs sabahı, az önce, yani saat 10.30 sularında berbat halde geldi!

Kasa ayrı kolide, diğer parçaların kutuları ve ekran kartı ayrı kolide yani toplam 2 koli geldi.
Koliler baktığım zaman çok kötü değildi sadece kasanın kolisinin sağ tarafının ortasında yırtık vardı ve orası temperli cam olan kısımmış.
Koliyi, köpükleri ve poşetini çıkarıp bir baktım ki kasa dökülüyor, temperli cam kısmından kasanın içi gözükmüyor bile ve kasaya elimi değdirdiğim an sesler çıkıyor ve kırık parçalar dökülüyor!
Kasanın arka kısımdaki USB girişleri, mouse, klavye takmak için olan soket yerleri yamulmuş... İnanılmaz derece yamuk.

Kurye gittikten hemen sonra bir video çektim bile.
Videoları sizinle paylaşmak istiyorum ama videolara tıkladığım an telefon çöküyor şu an...
Ne olur ne yapmam gerek detaylarıyla yardımcı olun bana.
Ben video ile uğraşıyorum şu an.
Şimdilik fotoğraf paylaşmam yeterlidir diye düşünüyorum.
Görselleri yükledim.

Dosya Ekleri

• kasa1.jpg
    kasa1.jpg
    100,5 KB · Görüntüleme: 639
  • kasa2.jpg
    kasa2.jpg
    121,9 KB · Görüntüleme: 623
  • kasa3.jpg
    kasa3.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 631
  • kasa4.jpg
    kasa4.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 556
  • kasa5.jpg
    kasa5.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 560
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

25 Mayıs sabahı CYBER-10400F sistemini Gaming Gen TR sitesinden aldığım 09.42 gibi sipariş verdiğim bilgisayar, 27 Mayıs sabahı, az önce, yani saat 10.30 sularında berbat halde geldi!

Kasa ayrı kolide, diğer parçaların kutuları ve ekran kartı ayrı kolide yani toplam 2 koli geldi.
Koliler baktığım zaman çok kötü değildi sadece kasanın kolisinin sağ tarafının ortasında yırtık vardı ve orası temperli cam olan kısımmış.
Koliyi, köpükleri ve poşetini çıkarıp bir baktım ki kasa dökülüyor, temperli cam kısmından kasanın içi gözükmüyor bile ve kasaya elimi değdirdiğim an sesler çıkıyor ve kırık parçalar dökülüyor!
Kasanın arka kısımdaki USB girişleri, mouse, klavye takmak için olan soket yerleri yamulmuş... İnanılmaz derece yamuk.

Kurye gittikten hemen sonra bir video çektim bile.
Videoları sizinle paylaşmak istiyorum ama videolara tıkladığım an telefon çöküyor şu an...
Ne olur ne yapmam gerek detaylarıyla yardımcı olun bana.
Ben video ile uğraşıyorum şu an.
Şimdilik fotoğraf paylaşmam yeterlidir diye düşünüyorum.
Görselleri yükledim.
Direkt iade edin uğraşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı