Gaming gen TR'nin İlgisiz Olması

WinstonWhite0

Hectopat
Arkadaşlar selam.

1 ay önce Gaming gen TR'den bir sistem almıştım ve daha 3.gününde oyunlardan atmaya ve sistem kendini yeniden başlatmaya başlamıştı. Uzun uğraş sonucu RAM'den dolayı olduğunu buldum. İki RAM'i de aynı slotlarda olmak üzere 3 tane test yaptım, birisi sürekli hata veriyordu diğeri testi başarıyla tamamlıyordu. Bozuk olan RAM'i gönderdim. Aradan 3 hafta geçti bir tane bilgi verilmedi, daha sonra aradım ve garantiye gönderdiklerini söylediler. 24.03'te kargo elime ulaştı, fakat keşke ulaşmasaydı. :) herhangi bir sorun bulamadıkları için aynı RAM'i tekrar kargolamışlar. Bu süreçte bozuk olan RAM'i çıkarttığımda ne oyunlardan attı, ne de kendini yeniden başlattı. Elime ulaşınca tekrar taktım, test yaptım ve sorun bulamadı. Şaşırdım, oyuna girdim ve crash yedim. Analiz ettiğimde yine RAM'den kaynaklı sorun buldum. Windows'un bellek tanılama aracını çalıştırdığımda sorun tespit etti. Elimde yaptığım bütün testlerin ekran görüntüsü ve log dosyaları bulunuyor. Ne yapmamı öneriyorsunuz? 500 liralık RAM için bu firmanın böyle bir tutumda bulunması gerçekten çok garip :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı