Gaming.gen'de ücretin bir kısmını peşin gerisi taksit yapılabilir mi?

duty with an exo

Hectopat
Yer
Чорнобиль
Daha fazla  
Arkadaşlar Gaming.gen'den bir sistem alacağım ama ödeme ile alakalı bir şeyi merak ediyorum. Acaba ücretin bir kısmını peşin verip gerisi taksit yapabiliyor muyuz?

Alacağım sistemde bu.

Hocam o dediğiniz mantık anca kredi kartında çalışır belirli miktari normal bakiyenizden verirsiniz, diğer kalan miktarı taksitle bölersiniz.

Arkadaşlar Gaming.gen'den bir sistem alacağım ama ödeme ile alakalı bir şeyi merak ediyorum. Acaba ücretin bir kısmını peşin verip gerisi taksit yapabiliyor muyuz?

Alacağım sistemde bu.

Ve eklemek isterim attığınız sistem 3060'lı sistemlere göre gereksiz pahalı.

Hocam merak ettim, bu site güvenilir mi kasa almayı düşünüyorum, şikayetlere baktım da hep arızalı ürün gönderimi sonrası iade sorunları yaşamışlar, ürünleri arızalı çıkanlar olmuş, destek çok ilgilenmiyormuş, kafam karıştı.

hocam bu nasıldır 5600 ve 1 tb samsung ile monitörde alacağım yanında
Hocam o dediğiniz mantık anca kredi kartında çalışır belirli miktari normal bakiyenizden verirsiniz, diğer kalan miktarı taksitle bölersiniz.

Ve eklemek isterim attığınız sistem 3060'lı sistemlere göre gereksiz pahalı.

Hocam merak ettim, bu site güvenilir mi kasa almayı düşünüyorum, şikayetlere baktım da hep arızalı ürün gönderimi sonrası iade sorunları yaşamışlar, ürünleri arızalı çıkanlar olmuş, destek çok ilgilenmiyormuş, kafam karıştı.

Evet güvenilir, şu anki sistemimi oradan satın aldım 3 gün içinde geldi.

hocam bu nasıldır 5600 ve 1 tb samsung ile monitörde alacağım yanında
Kasa ve psu model markasız sistemi bu markalara teslim etmek sıkıntı.

Geri
Yukarı