Gaming Gen'den PC alınır mı?

brss05

Centipat

Konu basit. Gaming Gen'den PC alınır mı? Yukarıdaki 2 tane videoyu gördüm ve bir sıkıntı çıkarsa nasıl uğraşacağım bununla diye düşünceye daldım. Videolardaki esas şikayet telefonların 30-40 dakika beklemeden sonra açılması. Yakın zamanda buradan alışveriş yapan var mı? Bu sorun devam ediyor mu? Bu zamanda Gaming genden PC alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Mehmet A

Decapat
Yer
Trabzon
Ben sorun yaşayıp konu açan görmedim. Güvenilir olduğunu düşünmüyorum. Bazı sistemler hariç güzel sistemleri var.

Clafeny

Decipat
Makaleler
1
Güvenilir fakat bazı sistemler biraz pahalı oluyor, rakip sitelere göre. Özellikle geçen kronik SSD'li apu satıyorlardı diye hatırlıyorum.

Bence alınır. Telefon beklemesi bazen uzuyor bazen de 5 dakikada açıyorlar. Yoğunluğa göre. Siparişi verdiğimin ertesi sabahı Yurtiçi Kargo ile gelmişti. Kutunun köşeleri ezikti biraz ama bir şey olmaz o kadardan. Ürünün garantileri kendileri değil, distribütör firmaya yönlendiriyorlar. Örneğin ben SSD'yi arena bilgisayara gönderdim garantiye. Ama alacaksan SU630 kullanmanı tavsiye etmem SSD olarak. Birde çoğu ürünün garanti belgesini göndermiyorlar. E fatura yolluyorlar mailden.

NycroX

Femtopat
Alınır ekran kartı hariç kasayı hazır gönderiyolar ben bir sorun yaşamadım

emoj

Picopat
Sistemi alalı 2-3 ay oldu.Sistemde bir sıkıntı çıkmadı güzel göndermişler.Ancak müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsun :D 1 saat bekleyip de zaman aşımından dolayı kapanan çok aramam oldu. (Satın almadan önce kafama takılanları sormak istemiştim.)

SS Erwin Rommel

Hectopat
Ben satın aldım gayet hızlı ve sorunsuzdu, çok güzel paketlenmişti. Satın aldığım sistem şöyle;

i3 10100F
ASUS RX 5500XT 8 GB
8 GB RAM
500 GB SSD

Bu sisteme Gaming Gen üzerinden 4500 TL verdim (ocak ayında) birçok yerden ucuz satıyorlar. Bu sıralar hiçbir yerde parça olmadığı için, fiyatların yüksek olması normaldir.

KS
B

brss05

Centipat
Bence alınır. Telefon beklemesi bazen uzuyor bazen de 5 dakikada açıyorlar. Yoğunluğa göre. Siparişi verdiğimin ertesi sabahı Yurtiçi Kargo ile gelmişti. Kutunun köşeleri ezikti biraz ama bir şey olmaz o kadardan. Ürünün garantileri kendileri değil, distribütör firmaya yönlendiriyorlar. Örneğin ben SSD'yi arena bilgisayara gönderdim garantiye. Ama alacaksan SU630 kullanmanı tavsiye etmem SSD olarak. Birde çoğu ürünün garanti belgesini göndermiyorlar. E fatura yolluyorlar mailden.
E Fatura ile garanti nası oluyor? Yine her parçanın ayrı ayrı garantisi oluyor değil mi?

Yukarı