Gaming Laptop ekranları küçük mü kalıyor?

Vergi

Attopat
Daha fazla  
Gaming Laptop ekranları ortalama olarak 15 inç veya 17 inç olarak değişiklik gösteriyor. Sizce bu ekran boyutu (Valorant, CS:GO, RDR2, The Witcher) açık dünya ve Online oyunlar için küçük mü kalıyor? Mesela Online bir oyunda karşımızdaki rakip masaüstünden oynuyorsa beni ilk onun görme ihtimali ve ekran genişliği hakimiyeti açısından daha mı avantajlı olur? Ya da açık dünya oyunlarını oynarken tam olarak oyundan zevk alamama gibi sorunlar yaşanabilir mi?

Avantajdan ziyade zevk bence.
Ve kullanım rahatlığı.
Onun haricinde sen 15" 'te 2 kare görüyorsan adam da 24" 'te 2 kare gorür.

Olay bence kullanım rahatlıgı.

Kesinlikle avantaj standart 24" ile oynayan tarafa ait. Bu sebeple dizüstü kullanmayı bırakıyorum ben de bu dönemde.
Bende sizin gibi düşünüyorum hocam o yüzden fikirlerinizi merak ettim belki yanlış düşünüyorumdur diye. Gaming Laptop alma düşüncesinden vazgeçeceğim sanırım daha uygun fiyatlı diye onu almayı düşünüyordum ama biraz masraf edeceğiz anlaşılan.
Odaklandıktan sonra görmeme gibi bir durum olmamalı.
Karşı tarafın ekranı daha büyük ve geniş olduğu için onun her zaman 1-0 önde olduğunu düşünüyorum hocam. Bilemiyorum ama yanlış düşünüyor da olabilirim.

Zamanında vardı bende, çok küçük geliyordu Valorant tarzı oyunlarda. Asus Tuf monitöre geçtim çok fark vardı. Monitör alacaksan eğer Asus Tuf serisinden tercih edebilirsin.

Avantajdan ziyade zevk bence.
Ve kullanım rahatlığı.
Onun haricinde sen 15" 'te 2 kare görüyorsan adam da 24" 'te 2 kare gorür.

Olay bence kullanım rahatlıgı.
Olabilir hocam ama ben ister istemez her zaman karşı tarafın nedense daha avantajlı olduğu yönündeyim ama yanlışım sanırım.
Zamanında vardı bende, çok küçük geliyordu Valorant tarzı oyunlarda. Asus Tuf monitöre geçtim çok fark vardı. Monitör alacaksan eğer Asus Tuf serisinden tercih edebilirsin.
Hocam belirttiğiniz model konsol için uygun mudur ayrıca? Ben Samsung Odyssey G3 almayı düşünüyordum ama Asus da kötü bir marka değil o da tercih edilebilir.

Olabilir hocam ama ben ister istemez her zaman karşı tarafın nedense daha avantajlı olduğu yönündeyim ama yanlışım sanırım.

Hocam belirttiğiniz model konsol için uygun mudur ayrıca? Ben Samsung Odyssey G3 almayı düşünüyordum ama Asus da kötü bir marka değil o da tercih edilebilir.
Konsol'dan kastınız PS4'se evet. Çok keyifli oluyordu.

Bence çok küçük. 27 İnç 2K monitörden sonra mağazalarda incelediğim 15 inç laptopların ekranı tablet ekranı gibi geliyor. O ekranda yaptığım hiçbir şeyden zevk almam şahsen. Bende gaming laptop almayı düşünüyordum ama bu sebepten dolayı almıyorum. Alırsam macbook tarzı bir şey alırım. Taşınabilirlik önemliyse laptop dışında başka çare yok tabi.

Yeni konular

Geri
Yukarı