Gaming Laptop için en ideal marka hangisidir?

mamburo

Kilopat
Daha fazla  
Ben 5000-6000 civarında bir laptop araştırıyorum. Aklımda Acer Nitro serisi var ama HP ve Asus TUF da aklıma yatıyor. HP hakkında kronik sorunları var dense de forumda önerildiğini gördüm, bilgisi olan var mı bu konuda? MSI GL65 de bu fiyat bandında ancak depolaması düşük kalıyor o yüzden pek düşünmüyorum. Sizce hangi marka daha memnun bırakır? Herhangi birini kullanıp da memnun veya pişman olan varsa deneyimlerini paylaşırsa mutlu olurum.

Depolama birimleri, değiştirilmeyecek bir şey değil. MSI gibi kendini Laptop konusunda oldukça büyük bir boy göstermiş markalardan yana bir sistem almayı tercih ederdim şahsen.

Depolama birimleri, değiştirilmeyecek bir şey değil. MSI gibi kendini Laptop konusunda oldukça büyük bir boy göstermiş markalardan yana bir sistem almayı tercih ederdim şahsen.
Eski bilgisayarımdaki harddiski takmayı düşündüm ona, ama 10 senelik bir laptop olduğu için gözle görülür bir performans düşüşü olur mu merak ettim. Windows ve çok oynanan oyunlar SSD'de kurulu olur ancak yükleme süresi çok önemli olmayan oyunları eski HDD'ye koysam performans düşüklüğü yaşar mıyım sizce?

Monseter almanızı tavsiye ederim abimde Monster 1050 Ti modelini kullanıyor ama şu an satıştan kalktı ama 1060 ve 1060 Ti PC'leri de olması lazım ama kesninlikle Monster almanızı tavsiye ederim.

Genel olarak marka değil de model bazında değerlendirmek lazım. Ama marka olarak düşünülüyorsa MSI gerçekten bu konuda kaliteli. Ama pahalılar işte, yapacak bir şey yok. Fiyatı da işin içine katınca Asus diyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı