Gaming Laptop için Kingston A2000 M.2 SSD alınır mı?

Bütçe
550
@noping Crucial P5 tabii ki. Tek sorunu ısınması. Isınma şikayetleri var P5 ile ilgili. Ama düzgün bir M.2 soğutucu ile onun da önüne geçilir. Zaten ölümsüz olduğunu biliyoruz P5'in. :) Açılımı "Polat 5" kendisinin. :D Polat Alemdar gibi SSD.
Ben alırsam laptop için düşünüyorum. Soğutucu takabilir miyiz? Malum alan dar.

@noping Laptop marka modeli nedir? Bazı laptoplar da soğutucu oluyor.
Acer Nitro 5 AN515-43 (2019)

Hocam M.2 soğutucular zaten termal pad ve bir tane metal plakadan oluşuyor. Isıyı düşüren termal pad. Metal kısım ısıyı yaymakla mükellef. Termal pad işinizi görecektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

15:08 deki OEM gelenin üzerindeki pad gibi mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1:16 dk diğer slotdakinde de pad varmış.

@Emre Ks ortalama bütçede iyi bir SSD ama rakiplerine bin bastığı falan yok. PNY CS3030, 970 EVO ve 970 EVO Plus gibi SSD'ler varken esamesi okunmaz. Kingston'un eskiden yaptığı SSD sahtekarlıklarını da araştırmanızı öneriyorum. :) incelemelere düzgün ürün yollayıp, piyasaya sorunlu ürünü süren bir firmaydı Kingston. Sicili pek temiz değil yani.

Sağolun fazla geçmişini bilmiyordum sadece SSD'lerinin iyi olduğunu biliyordum sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı