Gaming laptop için RTX 3050 vs 1660 Ti

4 GB VRAM yeterli diyenlere o kadar gülüyorum ki. Gerçekten komik çünkü. 1660ti tercih edin.

Asus TUF Gaming FX506HC-HN011​

Şu model bir bilgisayar almayı düşünüyorum. bu bilgisayarı önerir misiniz? veya buna denk bir bilgisayar var mı gördüğünüz ben araştırdım bunun en iyilerinden birisi olduğuna kanaat getirdim 10k bütçe içerisinde sizin fikriniz ve tavsiyeniz var mıdır varsa da nedir?

ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011​

Şu model bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Bu bilgisayarı önerir misiniz? Veya buna denk bir bilgisayar var mı gördüğünüz ben araştırdım bunun en iyilerinden birisi olduğuna kanaat getirdim 10k bütçe içerisinde sizin fikriniz ve tavsiyeniz var mıdır varsa da nedir?

Fp olarak çok dengeli bir cihaz. Alınabilir kesinlikle.

Asus TUF Gaming FX506HC-HN011​

Şu model bir bilgisayar almayı düşünüyorum. bu bilgisayarı önerir misiniz? veya buna denk bir bilgisayar var mı gördüğünüz ben araştırdım bunun en iyilerinden birisi olduğuna kanaat getirdim 10k bütçe içerisinde sizin fikriniz ve tavsiyeniz var mıdır varsa da nedir?
Başka bir konuda aynı kasa 11800H'lısının 96 derecede çalıştığını söylediler. İncelemelerine bir bakın bence ne olur ne olmaz.

Başka bir konuda aynı kasa 11800H'lısının 96 derecede çalıştığını söylediler. İncelemelerine bir bakın bence ne olur ne olmaz.
11800h çok daha güçlü olduğu için belki normal sayılabilir. 11400h daha hafif bir işlemci. soğutma dizaynı olarak aynı değiller mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı