Gaming Laptop için yeni nesil 10xxm beklenmeli mi?

@impactous şuan tamamen aynı durumda olduğumuzu söyleyebilirim. İlk yıl bende özel yurtta arkadaş bulmak için kalacağım bir sonraki yıl eve çıkarım. Bu yüzden laptop araştırıyorum bulduğum en iyi gaming laptop bu MSI GS72 STEALTH PRO 4K CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-256SSD+1TB-17.3''-GTX970M-W10
Fakat yeni ekran kartlarına gelecek olursak bu bütçeyle tahmini olarak 1060 alabiliceğimizi düşünüyorum.
1070 olanları ise 7000-9000 tl arasında olacaktır. Haliyle 1080 gibi bir ekran kartlı bir laptop ise minimum 9000 tl den başlayacağını düşünüyorum.
Çıkış tarihlerinin ise ekim ayında 1080 ile başlayıp en geç aralık ayında 1060 ile biteceğini düşünüyorum.
Bekleme konusuna gelecek olursak ben en azından yaz tatili bitimine kadar her hangi bir ürün almayı düşünmüyorum.
Beklemeden alacak isen benim linkini atmış olduğum dizüstü bilgisayarı almanı öneririm, çözünürlük ve bluetooth gibi konularda daha yüksek.
Evet GE72 ile benzer özelliklere sahipler fakat GS ince olduğundan ısınma sorunu olmaz mı sence?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı