Gaming laptop önerisi

Bütçe
11-15 bin arası
Tedariğinde sıkıntı yaşar mıyım? Sorun olmazsa neden olmasın tabii ki olur.
Amazon olduğu için bir sıkıntı olacağını sanmıyorum hocam.
Güncel kur ile 14433,68 TL civarına geliyor. Kasası kaliteli ama MUX yok.

30 serisi zorunlu değilmiş, GameGaraj Fenix'e bakabilirsiniz. 13 bin civarına bulunuyordu en son. GL65 kasasıdır ama onda da MUX yok, çift kanal RAM ile öneriyorum.
Şu konu yardımcı olabilir size.

Hocam, Almanya ya da Fransa'dan ne önerebilirsiniz?
Bütçenizi ve kullanım amacinizi belirterek kendi konunuzu açıp beni etiketleyin, bakayım hocam.

@Reichswehr hocam, ekipmana daha fazla ayırmak isterseniz Fenix veya hâlâ aynı fiyattaysa Legion 5'e de bakabilirsiniz. Şu konuya atılan GL65'i bütçe arttırıp almayı düşünmüyorsunuz, değil mi?

Bütçenizi ve kullanım amacinizi belirterek kendi konunuzu açıp beni etiketleyin, bakayım hocam.

@Reichswehr hocam, ekipmana daha fazla ayırmak isterseniz Fenix veya hâlâ aynı fiyattaysa Legion 5'e de bakabilirsiniz. Şu konuya atılan GL65'i bütçe arttırıp almayı düşünmüyorsunuz, değil mi?
Hocam bütçe arttırmam biraz zor gibi sanki, daha karar vermedim. Hangi modele tamam budur işte desem bir şey çıkıyor sanki. Fenix 10TN-C03'e denk geldim.
MUX'u biraz açabilir misiniz, o kadar bilgim yok :)
İmzanızdan okudum konuyu, Amazon iyidir ama sıkıntı gelip de beni bulur diye o topa girmeye tereddütlerim var açıkçası.

Hocam bütçe arttırmam biraz zor gibi sanki, daha karar vermedim. Hangi modele tamam budur işte desem bir şey çıkıyor sanki. Fenix 10TN-C03'e denk geldim.
MUX'u biraz açabilir misiniz, o kadar bilgim yok :)
imzanızdan okudum konuyu, Amazon iyidir ama sıkıntı gelip de beni bulur diye o topa girmeye tereddütlerim var açıkçası.

Anladım hocam. Olur hocam, açıklayayım :) MUX kısaca:
NVIDIA ekran kartlarında olan optimus teknolojisi yüzünden görüntü sadece NVIDIA ekran kartından gelmiyor. Bu da genelde FPS oyunlarında FPS değerlerini düşürüyor ama çift kanal RAM ile çakma MUX yapmış gibi oluyoruz.

Anladım hocam. Olur hocam, açıklayayım :) MUX kısaca:
NVIDIA ekran kartlarında olan optimus teknolojisi yüzünden görüntü sadece NVIDIA ekran kartından gelmiyor. Bu da genelde FPS oyunlarında FPS değerlerini düşürüyor ama çift kanal RAM ile çakma MUX yapmış gibi oluyoruz.
Teşekkür ederim hocam, çok sağolun.
Legion 5 serisinin Türkiye'de olanlarından önerebileceğiniz var mı? Ya da Legion 5 serisini önerir misiniz?

Teşekkür ederim hocam, çok sağolun.
Legion 5 serisinin Türkiye'de olanlarından önerebileceğiniz var mı? Ya da Legion 5 serisini önerir misiniz?
Legion'lar güzel ama Türkiye'de kazık fiyatlara satılıyor. 2060'lı Legion 5'i 12.000'e falan bulursan alınabilir.
Ben de 12.000'e 2070'li MSI satıyorum bu arada.

Rica ederim hocam :)
Şu an Legion 5 ederinden fazlaya satılıyor, maalesef öneremem. Kalite bakımından önerdiğim bir seri ama dediğim gibi, şu an uyguna bulamadım. Siz bulabilirseniz alınır/alınmaz diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı