Gaming laptop önerisi

Bütçe
20 bin - 30 bin
Malzeme kalitesiz değil, servis dediğin gibi, fan sesi oyunda fazla boştayken normal derecede. Emin emin söyleme bir dahakine TUF'un malzeme kalitesi o kadar iyi değil.
TUF'un malzeme kalitesinin süper olduğunu kim söyledi? Casper'a göre daha iyi olduğu aşikar. İnsanlar uzun vadede üzülmesin diye düzgün öneriler yapmaya çalışıyoruz. Malzeme kalitesiz dediğiniz laptop hakkında forumda onlarca konu var.

TUF'un malzeme kalitesinin süper olduğunu kim söyledi? Casper'a göre daha iyi olduğu aşikar. İnsanlar uzun vadede üzülmesin diye düzgün öneriler yapmaya çalışıyoruz. Malzeme kalitesiz dediğiniz laptop hakkında forumda onlarca konu var.
Aslında hayır yok, G770 hakkında var attığım modelde konu yok. Ayrıca uzun vade için diyorsan adama 4050 atmasaydın.

30.000 bütçeye 4050 atmış attığım ASUS veya Casper'e bak.

Servis konusunda haklı, ASUS'unda servisi kötü. Fan sesinde haklı fanı soğutmak için ölümüne çalışıyor.

Attığın Casper'ın işlemcisi biraz düşük değil mi? Yeni öğrenmeye başladım bu işleri bildiğim kadarıyla biraz düşük. ASUS'da da AMD işlemciden korkuyorum ekran kartı kısmında AMD'den çok çektim işlemci beni üzer mi?

Ben adama keyfimden mi attım 4050? Belli bir bütçe çerçevesinde iyi gördüğümüz ne varsa önermeye çalışıyoruz.
4060 vardı TUF'un. Bilmediğin için bir şey demeyeceğim insanlık hali. Dediğim gibi Casper'ın servisi kötü, malzemesi o kadar kötü değil ki malzeme istiyorsan ROG alabilirsin, fan seside oyun dışında normal gibi.

Attığın Casper'ın işlemcisi biraz düşük değil mi? Yeni öğrenmeye başladım bu işleri bildiğim kadarıyla biraz düşük. ASUS'da da AMD işlemciden korkuyorum ekran kartı kısmında AMD'den çok çektim işlemci beni üzer mi?
Yeni nesil AMD işlemci üzmez. Oldukça f/p hatta. Genel olarak modellere odaklanılmalı.

Asus işlemcisiyle 4-5 FPS vardır o da maksimum pek etki etmez diye düşünüyorum. R7 7735hs i5 12500h modeline eşit attığım i5 12450h.

4060 vardı TUF'un. Bilmediğin için bir şey demeyeceğim insanlık hali. Dediğim gibi Casper'ın servisi kötü malzemesi o kadar kötü değil ki malzeme istiyorsan ROG alabilirsin, fan seside oyun dışında normal gibi.
4060'lı olan stoklardan da ötürü fazlasıyla zam aldı. bu bütçede ROG alırsa özelliklerden feragat eder.

4060 vardı TUF'un. Bilmediğin için bir şey demeyeceğim insanlık hali. Dediğim gibi Casper'ın servisi kötü malzemesi o kadar kötü değil ki malzeme istiyorsan ROG alabilirsin, fan seside oyun dışında normal gibi.

Ben adama keyfimden mi attım 4050? Belli bir bütçe çerçevesinde iyi gördüğümüz ne varsa önermeye çalışıyoruz.

Genel olarak zaten oyun amaçlı alıyorum. Normalde masaüstü alacaktım ama ailem biraz karşı geldi bende dizüstünü kütüphaneye falan götürürüm diye alırım dedim ufak yalan söyledim. Asıl amacım oyun oynamak.

Yeni konular

Geri
Yukarı