Gaming laptop soğutucu önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim önerim teste göre.
A23.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210731-143911.png
    Screenshot_20210731-143911.png
    216,8 KB · Görüntüleme: 75
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi laptop soğutucu arıyorum.
15.6" MSI GE66 için, maksimum etki edecek bir soğutucu istiyorum, usb çoklayıcı olursa memnun olurum ama çok önemli değil.

Şu 2 laptop soğutucu arasında kaldım.

1. Model pek hoşuma gitmedi, metal mesh bir ızgaraya sahip değil, 2. Soğutucuyu ben bulabilirsem almayı düşünüyorum, fakat pek göremedim Vatan Bilgisayar dışında. Eğer bulamazsan Zalman NS2000 almanı öneririm.

Öbürünün büyük fanı 160mm ve 1500rpm öbür 4'ü 60mm 3500rpm.
6'lı olanda hepsi 60mm ve 2900rpm o yüzden arasında kaldım, malzeme kalitesi ikisinin de iyi.
1. Model pek hoşuma gitmedi, metal mesh bir ızgaraya sahip değil, 2. Soğutucuyu ben bulabilirsem almayı düşünüyorum, fakat pek göremedim Vatan Bilgisayar dışında. Eğer bulamazsan Zalman NS2000 almanı öneririm.
Buldum zaten canlı canlı gördüm mesh ızgarası metal, sence mesh olması soğutmaya katkı sağlar mı?

Bütçe belirtmemişsiniz. Zalman, Thermaltake, Cooler Master gibi kaliteli markalara yönelmenizi öneririm. Önerebileceğim ürünler:

Ben, yaklaşık 1.5 yıldır 15.6 inç laptopumda Zalman ZM-NC2 isimli soğutucuyu kullanmaktayım. Memnunum, henüz bir arıza çıkartmadı.

Bütçe belirtmemişsiniz. Zalman, Thermaltake, Cooler Master gibi kaliteli markalara yönelmenizi öneririm. Önerebileceğim ürünler:

Ben, yaklaşık 1.5 yıldır 15.6 inç laptopumda Zalman ZM-NC2 isimli soğutucuyu kullanmaktayım. Memnunum, henüz bir arıza çıkartmadı.
Bütçe belirtmiştim bu tarz bir ürüne 500TL'den fazla vermek istemem.

Bütçe belirtmiştim bu tarz bir ürüne 500TL'den fazla vermek istemem.
Önceki mesajları kontrol ettim, bütçe belirtmemişsiniz. Cooler Master markalı ürün alüminyum kasaya sahip. Ayrıca fanların yerleri, sahip olduğunuz laptop ızgara bölümlerine göre ayarlanabiliyor.

Tamam teşekkür ederim, yani 2. ürün daha iyi diyorsun.
Herkes zalman ns2000 tavsiye ediyor, o mu daha iyi yoksa 6 fanlı 2. mi?
Yani bu laptop soğutucuların aslında tam olarak soğutmuyor, altta biriken sıcak havayı tahliye ediyor. 60mm 6 fan yerine 1 tane 200mmlik 650 RPM'lik bir fanı ben öneririm açık konuşmak gerekirse. Ya da DeepCool MultiCore X6'ya bakabilirsin, fakat yorumları pek iç açıcı değil, o yüzden pek de önermiyorum. Fakat göz atmanı öneririm.
Zalman ZM-NC2, daha çok gündelik laptoplar için gibi duruyor. 140mm fan olan bir soğutucum var evde, ve hiç bir etkisi yok benim laptopuma.

Önceki mesajları kontrol ettim, bütçe belirtmemişsiniz. Cooler Master markalı ürün alüminyum kasaya sahip. Ayrıca fanların yerleri, sahip olduğunuz laptop ızgara bölümlerine göre ayarlanabiliyor.
Konuyu açarken belirtmiştim ama harbi silinmiş.😅
Yani bu laptop soğutucuların aslında tam olarak soğutmuyor, altta biriken sıcak havayı tahliye ediyor. 60mm 6 fan yerine 1 tane 200mmlik 650 RPM'lik bir fanı ben öneririm açık konuşmak gerekirse. Ya da DeepCool MultiCore X6'ya bakabilirsin, fakat yorumları pek iç açıcı değil, o yüzden pek de önermiyorum. Fakat göz atmanı öneririm.

Zalman ZM-NC2, daha çok gündelik laptoplar için gibi duruyor. 140mm fan olan bir soğutucum var evde, ve hiç bir etkisi yok benim laptopuma.
Deepcool a baktım, dürüst olmak gerekirse amacım aslında stand olarak ta kullanmak ama deepcool de tek bir açı var.
Zalman ns2000 de 3 port veriyor ama 2 port yiyor adaptörü varmış sanırım onu nerden bulabilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı