Gaming laptop soğutucu önerisi

Deepcool a baktım, dürüst olmak gerekirse amacım aslında stand olarak ta kullanmak ama deepcool de tek bir açı var.
Zalman ns2000 de 3 port veriyor ama 2 port yiyor adaptörü varmış sanırım onu nerden bulabilirim?
Adaptörü internetten alabilirsin. 5V 2A yazarsan çıkar. 2 port yemeden çalıştırma yolu da var Zalman'ı. Birini USB Hub'a, diğer girişi Laptop'a bağlarsan çalışıyor, fakat tam güç çalışmıyor haberin olsun. Bence 5V 2A bir adaptör ile çalıştırmalısın. DeepCool U Pal'a da bakmanı öneririm bu arada, soğutma olarak Zalman daha iyi belirtmek isterim.

Adaptör:

Adaptörü internetten alabilirsin. 5V 2A yazarsan çıkar. 2 port yemeden çalıştırma yolu da var Zalman'ı. Birini USB Hub'a, diğer girişi Laptop'a bağlarsan çalışıyor, fakat tam güç çalışmıyor haberin olsun. Bence 5V 2A bir adaptör ile çalıştırmalısın. DeepCool U Pal'a da bakmanı öneririm bu arada, soğutma olarak Zalman daha iyi belirtmek isterim.

Adaptör:
Ya da bir şey söylicem, biraz bana sövme isteği uyanabilir ama alt tarafı bi laptop soğutucusuna ne 2 tane port ne de adaptör taşımak değmez bence.😅
DeepCool U Pal mı daha iyidir yoksa Rampage 6 fanlı olan mı?

Ya da bir şey söylicem, biraz bana sövme isteği uyanabilir ama alt tarafı bi laptop soğutucusuna ne 2 tane port ne de adaptör taşımak değmez bence.😅
Zalman'ı zaten kötünün iyisi diye öneriyorum ben, onun harici cidden çok sayılı fena olmayan soğutucular. DeepCool al, Rampage pek içime sinmedi 60mm fan olduğunu bilmiyordum.
Ya da birazcık paraya kıyabilirim diyorsan: Deep Cool N9 1 Fanlı USB 2.0 Notebook Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Zalman'ı zaten kötünün iyisi diye öneriyorum ben, onun harici cidden çok sayılı fena olmayan soğutucular. DeepCool al, Rampage pek içime sinmedi 60mm fan olduğunu bilmiyordum.
Rampage neden içine sinmedi?
Sadece püf noktayı öğrenmeye çalışıyorum yanlış anlama.

Son düzenleme:
60mm fanlar yüzünden. Ve tasarımsal olarak bana göre "ben oyuncuyum" diye çığlık atıyor. Tabi sen denemek için alabilirsin istersen, fakat pek aman aman bir şey bekleme bence.
Fanlar hızlı 2900rpm ama büyüklü daha önemli diyorsun sanırım.
Ve tasarımı da çok hoşuma gitti fan hızını da ayarlayabiliyorsun.

Fanlar hızlı 2900rpm ama büyüklü daha önemli diyorsun sanırım.
Ve tasarımı da çok hoşuma gitti fan hızını da ayarlayabiliyorsun.
O RPM hızları bana pek inandırıcı gelmiyor. Sebebi ise Rampage Frosty isimli bir soğutucunun 2500 RPM fanlı diye satılıp 700 civarı bir şey çıkması geldi.

O RPM hızları bana pek inandırıcı gelmiyor. Sebebi ise Rampage Frosty isimli bir soğutucunun 2500 RPM fanlı diye satılıp 700 civarı bir şey çıkması geldi.
Öyle çıkarsa iade ederim.
Ben rampage'in hoparlörünü almıştım çok güzeldi her şeyiyle o yüzden ayrı bir sempatim var.

Öyle çıkarsa iade ederim.
Ben rampage'in hoparlörünü almıştım çok güzeldi her şeyiyle o yüzden ayrı bir sempatim var.
Sana kalmış, ben daha uzun ömürlü olması açısından, ve 1 adet USB 3.0 giriş kaybetmemek için DeepCool alırdım senin yerinde olsam. Hem daha sade tasarımı, hem her yerinden ışık fışkırmıyor.

Sana kalmış, ben daha uzun ömürlü olması açısından, ve 1 adet USB 3.0 giriş kaybetmemek için DeepCool alırdım senin yerinde olsam. Hem daha sade tasarımı, hem her yerinden ışık fışkırmıyor.
Çok teşekkür ederim ilgilendiğin için.
Ben ışıklı tasarımı daha çok seviyorum.
Usb 2.0 ile usb 3.0 arasında ekipman takarken gecikme farkı olur mu?
Gidip te usb takmam muhtemelen mause takarım, bir sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı