Gaming laptop soğutucu önerisi

Laptopuna genel bir bakım yap sıcaklığın normal'den 3-4 derece fazla olur o da çok sıcak günlerde. Soğutucular genelde 4-5 derece düşürür bence soğutucuya gerek yok. İlla ki içine sinecek ise soğutucu al ama ben kullanmadığım için öneri veremeyeceğim, önerdiğim ürünün kötü çıkmasını istemem.

Laptopuna genel bir bakım yap sıcaklığın Normal'den 3-4 derece fazla olur o da çok sıcak günlerde. Soğutucular genelde 4-5 derece düşürür bence soğutucuya gerek yok. İlla ki içine sinecek ise soğutucu al ama ben kullanmadığım için öneri veremeyeceğim, önerdiğim ürünün kötü çıkmasını istemem.

Laptopu yeni aldım laptopum lemovo L340 Gaming Core i5 9300 h yaklaşık 1ay oldu.

Sıcaklığın kaç dereceye kadar çıkıyor? 90 derece altı yaz aylarında normal. Benim kullandığım laptopum MSI GP62M 7RD Leopard imzada özellikleri bulunuyor benim bile 75 derece üstüne çıkmıyor yeni oyunlarda.

Sıcaklığın kaç dereceye kadar çıkıyor? 90 derece altı yaz aylarında normal. Benim kullandığım laptopum MSI GP62M 7RD Leopard imzada özellikleri bulunuyor benim bile 75 derece üstüne çıkmıyor yeni oyunlarda.
Msi GF63 8RD modeline sahibim ve fanlar 2000 RPM'de 85-90 dereceye çıkıyor. Bir sıkıntı var mı bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı