Gaming Laptop tam performans nasıl alınır?

Amett

Hectopat
Daha fazla  
MSI Alpha A4DEK laptopum var özellikleri AMD Ryzen 7 4 nesil işlemci, RX5600M ekran kartı bulunmakta. RAM'i 8 GB artırmayı düşünüyorum ama şu anlık bir ihtiyacım olmadı ama ileride kesin alacağım. çoğu kişi 20 FPS daha fazla verir diyor. neyse ben laptoptan tam performans alıp almadığımı bilmiyorum .bu konularda biraz cahilim tam performans için ne yapmalıyım? nasıl ayarlar yapmam lazım.?

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI Alpha A4DEK laptopum var özellikleri AMD Ryzen 7 4 nesil işlemci, RX5600M ekran kartı bulunmakta. RAM'i 8 GB artırmayı düşünüyorum ama şu anlık bir ihtiyacım olmadı ama ileride kesin alacağım. Çoğu kişi 20 FPS daha fazla verir diyor. Neyse ben laptoptan tam performans alıp almadığımı bilmiyorum. Bu konularda biraz cahilim tam performans için ne yapmalıyım? Nasıl ayarlar yapmam lazım?

Güç ayarlarından yüksek Performans'a almaktan başka bir şey yok hocam.

MSI Alpha A4DEK laptopum var özellikleri AMD Ryzen 7 4 nesil işlemci, RX5600M ekran kartı bulunmakta. RAM'i 8 GB artırmayı düşünüyorum ama şu anlık bir ihtiyacım olmadı ama ileride kesin alacağım. Çoğu kişi 20 FPS daha fazla verir diyor. Neyse ben laptoptan tam performans alıp almadığımı bilmiyorum. Bu konularda biraz cahilim tam performans için ne yapmalıyım? Nasıl ayarlar yapmam lazım?

FPS %20-40 arasında artacaktır. Alpha 15 alanlara yanında RAM almalarınıda tavsiye ediyoruz.

Geri
Yukarı