Gaming laptop tavsiyesi Acer vs Lenovo

7000-8000 TL bandında bakacaksan eğer 9750H-1660Ti senin mutlak tercihin olmalı. Başka bir şeye yönelme. Yeni konsollarla birlikte oyunlar daha fazlasını isteyecek. Monster olan ürünü alabilirsin. MSI ürün 8000 lira civarına da iniyor ara ara, onu da düşünebilirsin

o fiyatlara Acer ve Monster dan başka ürün yok malesef. Ama bende Monster tercih etmek istemıyorum. Aslında bu bilgisayarı 2. bilgisayar olarak kullanacagım hali hazırda masaüstü bir sistemim var. i5 işlemcili ve gtx1050ti li bir sistem de işimi görebılır dıye duşunuyorum. Daha kuçuk meblaglarla laptop durumunu kapatıp artırılan paraylada masaustu upgrade ıçın yatırım yapabılırım.

o fiyatlara Acer ve Monster dan başka ürün yok malesef. Ama bende Monster tercih etmek istemıyorum. Aslında bu bilgisayarı 2. bilgisayar olarak kullanacagım hali hazırda masaüstü bir sistemim var. i5 işlemcili ve gtx1050ti li bir sistem de işimi görebılır dıye duşunuyorum. Daha kuçuk meblaglarla laptop durumunu kapatıp artırılan paraylada masaustu upgrade ıçın yatırım yapabılırım.

Bunlardada sanırım mini displayport yok.
Her ne kadar monster a kızsamda ekonomik koşullar dahilinde bu modelde karar kıldım. Herkese yorumları için teşekkür ederim.

16GB dual ram ve Samsung m2 SSD yükseltmesıyle birlikte 6600 TL dolaylarında geldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı