Gaming Laptop Tavsiyesi

husochamp

Femtopat
Herkese merhabalar,

Oyun oynamak ve günlük işlerde kullanmak amacıyla laptop almaya karar verdim ve şu iki cihaz arasında kaldım şu an için.

Monster ile ilgili ısınma ve ürün kalitesi sorunları olduğu söyleniyor (aldığım bilgisayarın dayanıklı olmasını istiyorum çünkü sık sık yanımda taşımak zorunda kalacağım), o yüzden MSI almak kafama bir tık daha yatıyor. Öbür taraftan da MSI için seçtiğim bilgisayar MSI'ın belirttiği yetkili satıcılardan biri değil, bu da beni direk üreticiden alındığı için Monster'a itiyor (Monster'ın servis kalitesi de beni etkiledi).

Sizin bu ikili arasındaki öneriniz nedir, MSI ve Monster markalarından 12.000 liraya kadar çıkan başka modeller önerirseniz onları da inceleyebilirim aynı şekilde (oyun olarak son çıkan oyunları orta seviyede oynamak benim için yeterli olur, dayanıklı bir bilgisayar olmasını yukarıda da yazdığım gibi tercih ederim.).

Şimdiden ilginiz için çok teşekkürler.

Son düzenleme:
İkisi de donanımı güzel sağlam laptoplar. Monster'a sıcak bakmıyorsan bunlar işini görür.

İkisi de donanımı güzel sağlam laptoplar. Monster'a sıcak bakmıyorsan bunlar işini görür.
İlginiz için teşekkürler yeniden, HP'yi aldım. :)

Geri
Yukarı