Gaming laptop tavsiyesi

Hocam monsterde fazla kronik problem var.
-i7 işlemci ama kasanın hava akışı ve soğutma performansı iyi değil işlemci tam kapasiteye ulaşamıyor.
-Ekranlarda ışık sızması ortalamanın üzerinde
-kasa yapısında problem olma ihtimali yüksek bu da cızırtı, gıcırtıya sebebiyet veriyor.
-ekran menteşeleri zayıf
-soğutma yapısından dolayı ortalama çalışma ısısı yüksek

Bunlar benim deneyimlerim

Yurt dışına çok güvenemedim zaten hali hazırda MX-150'li bilgisayar kullanıyorum oyunlarda bilgisayarın üstüne elimi koyamıyorum ı yüzden ısı çok problem değil sanırım Monster alacağım.

Yani işin özeti bilgisayarı aldığımda, Amazon Türkiye bilgisayarı sanki Türkiye'den almış gibi ilgilenecek, değil mi?
Hayır, Amazon Türkiye'nin ilgilenmeyeceği tarzı şeyler okumuştum. Sanmıyorum ilgileneceğini ama Amazon.com ilgilenir, hatta ben Türkiye'deki servislerden daha çok güvenirim onlara.
Evet öyle. Bir sorun olursa Amazon ile iletişime geçip durumu anlatacaksınız.
Hocam bu bilgiyi nereden elde ettiniz? Amazon derken, Amazon.com'u mu yoksa Amazon.com.tr'yi mi kastettiniz?
Yurt dışına çok güvenemedim zaten hali hazırda MX-150'li bilgisayar kullanıyorum oyunlarda bilgisayarın üstüne elimi koyamıyorum ı yüzden ısı çok problem değil sanırım Monster alacağım.
O zaman diyebileceğimiz başka şeyler yok. Araştırmıyorsunuz, dinlemiyorsunuz. E o zaman da bize hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullanın demek düşer.

Bir gün kronik bir sıkıntıdan dolayı konu açarsanız ":)" atması eğlenceli olur. 😃

Son düzenleme:
Hocam bu bilgiyi nereden elde ettiniz? Amazon derken, Amazon.com'u mu yoksa Amazon.com.tr'yi mi kastettiniz?
Amerika mı yoksa Türkiye olup olmadığını bilmiyorum kusura bakmayın. İnternetten araştırma yapmıştım biraz.
İlerde kasaya bir şey olur ya da anakart yanarsa görürüm sizi.

Amerika mı yoksa Türkiye mi olup olmadığını bilmiyorum kusura bakmayın. İnternetten araştırma yapmıştım biraz.
Önemli değil hocam. Araştırma yaparken ben diğer Amazonlardan alisverişlerde Türkiye'nin ilgilenmeyeceği/ilgilenmediği tarzında yazılar okumuştum da o yüzden merak ettim. @Dark Lord of the Sith hocam biliyordur sanırım.
İlerde kasaya bir şey olur ya da anakart yanarsa görürüm sizi.
Kesinlikle katılıyorum hocam. Neyse, Monster sıkıntılarını anlatırken bir tane fazla denk gelir belki :)

Önemli değil hocam. Araştırma yaparken ben diğer Amazonlardan alisverişlerde Türkiye'nin ilgilenmeyeceği/ilgilenmediği tarzında yazılar okumuştum da o yüzden merak ettim. @Dark Lord of the Sith hocam biliyordur sanırım.

Kesinlikle katılıyorum hocam. Neyse, Monster sıkıntılarını anlatırken bir tane fazla denk gelir belki :)
Konu sanırsam Amazon Amerika'dan yapılan alışverişte Amazon Türkiye'nin ilgilenip ilgilenmeyeceği. Ben Amazon'a sorduğumda Amazon Amerika ile iletişime geçmeniz gerekir diye bir cevap almıştım.

Geri
Yukarı