Gaming laptop tercihi

xichtn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba aşağıdaki 4 model arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim önerilerede açığım ayrıca.

Zephyrus'un ısınma sorunu var diye okudum. STRIX modelerinde bu sorun yokmuş herhalde. Benim kafamı karıştıran şey işlemci açısından AMD 9 5900HX i7 12700H'ın yanıda biraz sönük kalıyor gibi geldi bana.

Rog Strix alırdım şahsen. Stokta yok ama Zephyrus da düşünülebilir.

ASUS'un ısınma sorunu var mı araştırın bence. Bu kasalarda olabiliyor.
Zephyrus'un ısınma sorunu var diye okudum. STRIX modelerinde bu sorun yokmuş herhalde. Benim kafamı karıştıran şey işlemci açısından AMD 9 5900HX i7 12700H'ın yanıda biraz sönük kalıyor gibi geldi bana.

TUF Dash'i eleyin gitsin.
ROG Strix'in 2. el olduğuna dikkat edin, ben olsam 30 bin TL'ye kimin kullandığı belirsiz bir laptop almam.
ROG Zephyrus zaten stokta yok.
Geriye kala kala Victus kalıyor.

Arkadaşlar merhaba aşağıdaki 4 model arasında kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim önerilerede açığım ayrıca.

ASUS ROG STRIX alın.

TUF Dash'i eleyin gitsin.
ROG STRIX'in 2. el olduğuna dikkat edin, ben olsam 30 bin TL'ye kimin kullandığı belirsiz bir laptop almam.
ROG Zephyrus zaten stokta yok.
Geriye kala kala Victus kalıyor.

ROG STRIX'i bir tanıdıktan alacağım link olarak olsun diye attım sıkıntı yok gibi bilgisayarda daha. ROG Zephyrus'a da diğerleriyle karşılaştırma açısından koydum olsa onu mu tercih etmem gerekiyor diye acaba.

ASUS ROG STRIX alın.

Hepsi değil bunu alın.

Anladığım kadarıyla herkes ROG STRIX'i öneriyor arkadaşlar teşekkür ederim yardımlarınız için aklım da şüphe kalmadı.

Son düzenleme:

Hocam 2.el gibi değil teşhir ürünü alacağım alırsam bu siteden değil bir tanıdıktan. Monster'ın Tulpar serisine baktım iyiler fakat ekran 17.3 biraz büyük geliyor taşımakta falan bana ekstra monitörüm var.

Yeni konular

Geri
Yukarı