Gaming Laptop vs Masaüstü Sistem

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Acer Aspire 7 var elimde kac yil goturur? Duzgun bakim vs masaustu Gaming daha iyi mi acaba? Uzun omur acisindan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü her konuda daha iyidir laptoptan. Fakat işin içine ihtiyaç kavramı girerse tercih edilebilir laptop. Evden uzağa falan gidecekseniz ya da sürekli seyahat halindeyseniz.

Uzun vadeli olarak masaüstü daha avantajlıdır. İstediğin gibi sistemi yükseltebilirsin ekleme-çıkarma yapabilirsin. Laptop bu bakımdan sınırlı.

Kisacasi hocam 10 seneyi gorme sansi var mı GTX 1650 masaustu internetten almak istemedim Gaming laptop Acer her halikurda gotururmu.

Masaüstü her konuda daha iyidir laptoptan. Fakat işin içine ihtiyaç kavramı girerse tercih edilebilir laptop. Evden uzağa falan gidecekseniz ya da sürekli seyahat halindeyseniz.

Her an her şey olacağı icin Gaming laptop aldim kisa vadede 5-6 senede salarmi kendini.

10 yıl Acer ve 1650 Kartlı Masaüstünü kıyaslarsak Acer tamamen bitecek. 1650 olan masaüstünü en azından güncelleme durumun bulunuyor. Yapacağın işlere göre de değişken bu durum ama 10 yıl pek mümkün değil. Zaten giriş seviye bi kart. 10 yıl sonra adı bile anılmayacaktır.

10 yıl Acer ve 1650 kartlı masaüstünü kıyaslarsak Acer tamamen bitecek. 1650 olan masaüstünü en azından güncelleme durumun bulunuyor. Yapacağın işlere göre de değişken bu durum ama 10 yıl pek mümkün değil. Zaten giriş seviye bir kart. 10 yıl sonra adı bile anılmayacaktır.

İşimi görse bile yeter fan vs değişecek parçayı saymazsak hocam masaüstü almak isterdim o paraya RX550 var sadece.

Geri
Yukarı