Gaming laptopa OCCT ile test uygulamaktan zarar gelir mi?

EMİR37

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Türkiye
Daha fazla  
OCCT ile 50 saniye kadar güç twstine tabii tuttum Gaming Laptopu ama aklıma test sırasında Laptopun fazla ısınması geldi. Normal oyun oynarken de fazla bir ısınma sergiledi Laptopun ısınması ile veya lehimleri ile ilgili bir sorun sizce olur mu? Şahsen bana pek bir sorun olacak bir durum gelmiyor ama yine de bir sormak istedim ilk defa bir laptopa bu denli güçlü bir test uyguladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa surelık bır durumda hemen lehimlerde sorunlar olusmaz, laptop hep 90 95 ustu derecelerde çalışırsa ancak uzun vadede bunun sonucu görülür

Monster Abra'ya yapmıştım 10-15 dk hem ekran kartı hem işlemci. Sorun yok şuanlık.
Monster kendiliğinden zaten test yapıyor arada Günlük kullanımda 70-80 Dereceye kendi kendine çıktığını görmüştüm.

Kısa surelık bır durumda hemen lehimlerde sorunlar olusmaz, laptop hep 90 95 ustu derecelerde çalışırsa ancak uzun vadede bunun sonucu görülür
Bende sizinle aynı fikirde düşündüm hocam Aslında uzun test yapardım ama Gittikçe istikrarlı bir şekilde sıcaklık artışı beni korkuttu sistem 90-100 derece arası bir saat test yapsaydı dediğiniz gibi lehimlerin atması çok olasıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı