Gaming Laptop'lar Kaç İnç Olmalı

14" bile olabilir. Çözünürlüğü yüksek olduktan sonra sıkıntı yok. Zaten oyun laptoplarında ekran boyutundan çok sistem özellikleri önem kazanır :)

Arkadaşlar oyun laptopları kaç inç olmalı 15.6 mı? 17.3 mü? Yoksa farklı bir seçenek var mıdır?
Zevkler ve renkler meselesi hocam. Benim kullandığım ve sevdiğim ekran tipi 17,3 hd film ve oyun için mükemmel bir ekran boyutu. Bende senin gibi kararsız kalmıştım zamanında gt60 ve gt70 arasında arasındaki kilo farkı 400 gr. bende büyük ekran alırım daha iyi olur dedim ve aldım kullanıyorum. Büyük dediysem devasa bir büyüklük değil yani :D Kısacası sana kalmış ekran ben 17,3 tavsiye ederim.

Sonuçta taşınabilir bir bilgisayardan bahsediyoruz burada. 15.6" bence notebook için en iyi büyüklük. Yanında daha da fazla taşıyorsan 14" de önerebilirim. Tıpkı masaüstü gibi kullanacaksan 17.3" veya 18.4" bile alabilirsin. Sana kalmış.

Zevkler ve renkler meselesi hocam. Benim kullandığım ve sevdiğim ekran tipi 17,3 hd film ve oyun için mükemmel bir ekran boyutu. Bende senin gibi kararsız kalmıştım zamanında gt60 ve gt70 arasında arasındaki kilo farkı 400 gr. bende büyük ekran alırım daha iyi olur dedim ve aldım kullanıyorum. Büyük dediysem devasa bir büyüklük değil yani :D Kısacası sana kalmış ekran ben 17,3 tavsiye ederim.
Tam olarak gözümüzün önünde canlandırırsak 15.6 inç'ten de multimedya keyfi yaşayabilir miyiz?
- - - Güncellendi - - -

Sonuçta taşınabilir bir bilgisayardan bahsediyoruz burada. 15.6" bence notebook için en iyi büyüklük. Yanında daha da fazla taşıyorsan 14" de önerebilirim. Tıpkı masaüstü gibi kullanacaksan 17.3" veya 18.4" bile alabilirsin. Sana kalmış.
15.6 inç'ten 17.3 inç'in verdiği multimedya keyfini alabilir miyiz acaba?

Aslında bu kişiye bağlı bir şey. Mesela 14" mobilite özelliği yüksek bir model olur. 17.3" daha çok evde masanın üstüne koyabileceğin, ekran keyfi olarak güzel ama taşıması zor bir deyim yerindeyse "Kalas" olur. Benim tercihim ikisinden de azar azar içerdiğinden ötürü 15.6".

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı