Gaming Mouse tavsiyesi

atre1d3s

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Logitech G Pro X Superlight elime büyük geldiği ve konforlu hissetmediğim için sattım. Önceki kullandığım mouse Hyperx Pulsefire Core idi ve epey memnundum. Mini olan mouse olarak Deathadder v2 denemiştim fakat biraz küçük gibi hissettim. G Pro X Superlight kalitesinde fakat onun daha ufağı bir şey önerebilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Logitech G PRO X Superlight elime büyük geldiği ve konforlu hissetmediğim için sattım. Önceki kullandığım mouse HyperX PulseFire Core idi ve epey memnundum. Mini olan mouse olarak DeathAdder V2 denemiştim fakat biraz küçük gibi hissettim. G PRO X Superlight kalitesinde fakat onun daha ufağı bir şey önerebilirseniz çok sevinirim.

Bloody veya Logitech öneririm.

Bloody veya Logitech öneririm.
Razer viper v2 proya baktiniz mi ?

Merhabalar, Logitech G Pro X Superlight elime büyük geldiği ve konforlu hissetmediğim için sattım. Önceki kullandığım mouse Hyperx Pulsefire Core idi ve epey memnundum. Mini olan mouse olarak Deathadder v2 denemiştim fakat biraz küçük gibi hissettim. G Pro X Superlight kalitesinde fakat onun daha ufağı bir şey önerebilirseniz çok sevinirim.
Razer viper v2 proya baktiniz mi önceden ufak mi bilmiyorum göremedim şuan bir teknik özelliklerine bakıyorum.

Razer viper v2 proya baktiniz mi ?

Razer viper v2 proya baktiniz mi önceden ufak mi bilmiyorum göremedim şuan bir teknik özelliklerine bakıyorum.
V2 Pro daha büyük GPro dan.

Geri
Yukarı