Gaming PC nereden alınır?

Akinnn22

Centipat
Merhaba arkadaslar, ben Gaming PC alacaktim ama nereden alacagima karar veremedim. Sizce nereden almaliyim? İtopya hala sıkıntıli mi bir de? Tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçaları ayrı ayrı güvenilir sitelerden almak en iyisidir. Hem İtopya gibi yerlerin zorla dayattığı bileşenleri almak zorunda kalmazsın hem de daha ucuza gelir genelde. Bütçenizi söylerseniz öneri yapabiliriz.

Maalesef. Dosyalarda önemli bir şey yoksa formata hazırlanın. Bu sorunu ne yazık ki Microsoft çözemedi.
İtopya sıkıntılı değildi ki?
Ben öyle duymustum e-maillere cevap telefon açmıyorlarmis ondan dedim.
Parçaları ayrı ayrı güvenilir sitelerden almak en iyisidir. Hem İtopya gibi yerlerin zorla dayattığı bileşenleri almak zorunda kalmazsın hem de daha ucuza gelir genelde. Bütçenizi söylerseniz öneri yapabiliriz.
4000-4500 tl arasi bir miktar

@Akinnn22 Dostum şöyle izah edeyim. İtopyadan alacağın bir ürünün 14 gün sonra itopya ile ilgisi kalmaz. Bütün firmalarda bu böyledir. Elinde faturası ve garanti belgesi olan tüm parçaları ilgili garanti firmasına gönderebilir ve destek alabilirsin. Eğer bu firma iade/değişim karar verirse. Bu durumda itopya veyahut herhangi aldığın bir firma bunu yapmak zorundadır. Şuan sana tavsiyem. Nerede uygunsa oradan alman. (NANOKATALOG HARİÇ) En nihayetinde bir sorun çıkarsa her türlü uğraşmak gerekecek. Bu vatan bilgisayarda da böyle işler, itopyada da böyle işler :) .

Bu akşam İtopya'daydım. Ucuza nakit Ryzen takım almak için gittim. Vade farkı binince Vatan'ı geçiyor fiyatları. Vatan'da vade farkı yok. İtopya'da çalışanlar inanın yüzüne bakmıyor. Soru sormak istedim, eleman kafasını çevirip bakmadı. Ben de almadan çıktım. İlk defa gittim. Bir daha gitmem.

Merhaba arkadaslar, ben Gaming PC alacaktim ama nereden alacagima karar veremedim. Sizce nereden almaliyim? İtopya hala sıkıntıli mi bir de? Tesekkurler.
İnventusa bakabilirsin ama orada çok sağlam bilgisayar yok itopyaya da bakabilirsin lakin itopya da bazen bilgisayar geldikten bir kaç gün sonra sorun çıkarıyor diye pek güvenmediğim için itopyadan almak istememiştim

İnventusa bakabilirsin ama orada çok sağlam bilgisayar yok itopyaya da bakabilirsin lakin itopya da bazen bilgisayar geldikten bir kaç gün sonra sorun çıkarıyor diye pek güvenmediğim için itopyadan almak istememiştim
Bende ondan dolayi sormustum tesekkurler
Bu akşam İtopya'daydım. Ucuza nakit Ryzen takım almak için gittim. Vade farkı binince Vatan'ı geçiyor fiyatları. Vatan'da vade farkı yok. İtopya'da çalışanlar inanın yüzüne bakmıyor. Soru sormak istedim, eleman kafasını çevirip bakmadı. Ben de almadan çıktım. İlk defa gittim. Bir daha gitmem.
Tesekkurler vatandada sıkıntı olduğunu duymustum ama bilemiyorum napcam

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı