Gamingen servisinde 1-2 gün yük altında kalan sisteme bir şey olur mu?

Cızırtı dediğinin coil whine olma ihtimali var mı?
Ayrıca güvenebilirsiniz gerekli değişimler yapılacaktır.
Coil whine Olabilir. PSU Degistirmeyip yolladılar sonra bende onlara kasayı tekrar yolladım ve aradığımda biz kontrol etmiştik zaten cızırtı duyamadık denildi ama ben duyuyorum yazimdaki gibi çok sessiz ortamda duyuluyor duymamış olabilirler.

Coil whine Olabilir. PSU Degistirmeyip yolladılar sonra bende onlara kasayı tekrar yolladım ve aradığımda biz kontrol etmiştik zaten cızırtı duyamadık denildi ama ben duyuyorum yazimdaki gibi çok sessiz ortamda duyuluyor duymamış olabilirler.

Bildiğim kadarıyla coil whine ekran kartıyla alakalı bir durum.

Hayır PSU, biraz araştırıp dönerseniz sevinirim. İçime şu an bir sıkıntı düştü ben PSU diye araştırdım ve öyle yazıyor her yerde

Coil Whine Nedir? Coil Whine'siz Ekran Kartı Var Mıdır? Zararlı mıdır?.
Bu konuya bakabilirsin, coil whine ekran kartına özel bir durum ama bunu tetikleyen sebeplerden biri de PSU. Aynı PSU başka ekran kartında coil whine yapmayabilir.

Coil Whine Nedir? Coil Whine'siz Ekran Kartı Var Mıdır? Zararlı mıdır?.
Bu konuya bakabilirsin, coil whine ekran kartına özel bir durum ama bunu tetikleyen sebeplerden biri de PSU. Aynı PSU başka ekran kartında coil whine yapmayabilir.
Cızırtı PSU girişinde geliyor hocam ekran kartı ile alakasını tam anlayamadım şuan. Ekran kartından gelmediğine eminim .
Siz eminmisiniz ekran kartı ile alakalı olduğunu. Birçok forum açtım cızırtı PSU dan ötürü denildi.

Cızırtı PSU girişinde geliyor hocam ekran kartı ile alakasını tam anlayamadım şu an. Ekran kartından gelmediğine eminim.
Siz emin misiniz ekran kartı ile alakalı olduğunu. Birçok forum açtım cızırtı PSU'dan ötürü denildi.

Sizin sorununuzun coil whine olup olmadığından emin değilim. Eğer öyle denildiyse başka bir problem olmalı. Coil whine zararsızdır ve çözümü yoktur diye biliyorum.

Sizin sorununuzun coil whine olup olmadığından emin değilim. Eğer öyle denildiyse başka bir problem olmalı. Coil whine zararsızdır ve çözümü yoktur diye biliyorum.
Coil whine olması büyük olasilik fakat ekran kartı ile alakalı olmadığı soylenildi çünkü ses PSU kablo girisinden geliyordu , ekran kartından gelmediği net . Siz ne düşünüyorsunuz

Coil whine olması büyük olasilik fakat ekran kartı ile alakalı olmadığı soylenildi çünkü ses PSU kablo girisinden geliyordu, ekran kartından gelmediği net. Siz ne düşünüyorsunuz

Benim bildiğim ve çevremden de anladığım coil whine; ekran kartlarının bazılarında oluşan bir durum. Şans işi diye biliyorum. Ve çözümü olmadığını da duydum ayrıca çıkardığı sesten başka zararı olmadığını da söylediler.

İçinizde şüphe varsa bilgisayarı topluca gönderip test etmelerini isteyin, ses çıkıyor deyin.

Benim bildiğim ve çevremden de anladığım coil whine; ekran kartlarının bazılarında oluşan bir durum. Şans işi diye biliyorum. Ve çözümü olmadığını da duydum ayrıca çıkardığı sesten başka zararı olmadığını da söylediler.

İçinizde şüphe varsa bilgisayarı topluca gönderip test etmelerini isteyin, ses çıkıyor deyin.
Sistemi yolladım cızırtı olmadığı söylendi. Pek üstüne düştüklerini sanmam. Forumda ekran kartı coil whine olur ise ekran kartından cızırtı gelir diyorlar. Ama bende PSU dan geliyor. Tam anlamaniz için söylüyorum. Ama forum açacağım yanıtınızı ssleyip

Sistemi yolladım cızırtı olmadığı söylendi. Pek üstüne düştüklerini sanmam. Forumda ekran kartı coil whine olur ise ekran kartından cızırtı gelir diyorlar. Ama bende PSU'dan geliyor. Tam anlamaniz için söylüyorum. Ama forum açacağım yanıtınızı ssleyip

Coil whine bütün teknolojik aletlerde olabiliyor galiba. Yani PSU'dan da coil whine sesi geliyor olabilir.

Şöyle bir video var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer risk almak istersen deneyebilirsin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı