Garanti bana Sapphire RX 590 Nitro+ SE yerine XFX RX 590 Fatboy vermek istiyor

Arkadaşlar beni etiketlemiş sağ olsunlar. Ben XFX RX 590 kullanıyorum ve bu kartı kimseye önermiyorum. Gerçi bunu geri çevirirseniz para iadesi yapacaklardır. 1 sene öncesi ile şu anki fiyatlarda bir değil. Evet biraz zor bir ikilem gibi gözüküyor. Ama ben bu kartın kullanıcısı olarak kimseye tavsiye etmiyorum.

Arkadaşlar hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim. 2 günlük bir uğraş sonucu başka teklifler almayı başardım ancak bu tekliflerde de sadece indirim veriyorlar.

İncehesap müşteri hizmetleri, bana bu 2 üründen birini seçersem 950 Türk lirası bir fark ödeyip seçtiğim ürünü alabileceğimi söylediler. Ben şimdi ne yapayım? Kendi ekran kartımın muadili diye verdikleri XFX RX590 Fatboy'u kabul mü edeyim yoksa reddedip hakem heyetine mi gideyim?

Arkadaşlar hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim. 2 günlük bir uğraş sonucu başka teklifler almayı başardım ancak bu tekliflerde de sadece indirim veriyorlar.

İncehesap müşteri hizmetleri, bana bu 2 üründen birini seçersem 950 Türk lirası bir fark ödeyip seçtiğim ürünü alabileceğimi söylediler. Ben şimdi ne yapayım? Kendi ekran kartımın muadili diye verdikleri XFX RX590 Fatboy'u kabul mü edeyim yoksa reddedip hakem heyetine mi gideyim?
Hocam bence XFX RX 590 ekran kartını kafanızdan direkt olarak eleyin derim ve diğer seçenekleri değerlendirin. Bahsettiğiniz iki ürün arasında bariz olarak XFX RX 5600 XT modeli çok daha performanslı. Ayrıca eğer para iadesi olacak olursa elinize ne kadar bir para geçecek?

Eğer para iadesi olursa elime fatura kesiminde alınan ücret yani 1.400 lira geçecek ve ben bu parayla garantiye yolladığım ekran kartını bile alamıyorum. Kendi ekran kartımın şu anki fiyatı 2.500 TL.

Eğer para iadesi olursa elime fatura kesiminde alınan ücret yani 1.400 lira geçecek ve ben bu parayla garantiye yolladığım ekran kartını bile alamıyorum. Kendi ekran kartımın şu anki fiyatı 2.500 TL.
Para idesini alıp üzerine 900-1000 TL ekleyerek GTX 1660 Super alabilirsiniz. Ya da belirttiğiniz iki ürün arasında 950 TL vererek XFX RX 5600 XT Thic II Pro modelini alabilirsiniz. Yalnız dikkat edin 1660 Super dedim, sizin orada paylaştığınız sadece 1660 modeliydi. Benim aklıma bunlar geldi yani. XFX RX 590 almayın da ne alırsanız alın. :D

1400 TL ise fatura tutarı olmaz o zaman. Tavsiyem aynı ürünü istiyorum diye diretin. Vermek zorundalar. Veremiyorlar ise bir üst modelini verecekler. Bu sizin hakkınız. XFX aynı kalite bir ürün değildir. Hakkınızı arayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı