Garanti Bankası iadeyi göndermiyor

SiyahLotus

Hectopat
Geçen hafta 10.000TL'ye aldığım ürünü iade ettim. Aynı gün yani 22 Kasım da firma para iadesi sağladı, parayı bankaya gönderdi. Aradan 2 gün geçti firmayı aradığımda kendilerinin iadeyi gönderdiğini iade süreciyle ilgili bankayla iletişime geçmemi söyledi bankayı aradım ve dedikleri şey “ evet bakiyenizi görüyoruz onay bekliyor” dediler bende onay bekliyorsa onaylayın neden hala göndermemekle ısrar ediyorsunuz dedim. Dedikleri şey beyefendi 3-10 iş günü içinde ücret hesabınızda olacaktır gün içinde hesabınızı kontrol ediniz dedi bende tamam dedim. Yaklaşık 7 gün oldu 22Kasım'dan şu ana kadar iade sağlanmadı ve cuma günü para bana lazım ilk defa böyle bir şey yaşıyorum bunların amacı nedir hiç anlamadım Şikayetvar'dan konu açtım umarım cuma gününe kadar yatırırlar. 3 gün sonra 10 günü dolduracak çünkü. Sizce 3 gün içinde iadeyi gönderirler mi yoksa uğraştırmaya devam mı edecekler?

Şikayetvar linki: Garanti BBVA Ücret İadesini Yatırmıyor

Garanti'nin böyle garip huyları mevcut. Puan /Bonus kazanma amacınız yoksa büyük bakiyeli işlemleri İş Bankası ile gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir iade durumunda, paranızı hesaba en geç 5 dk içinde iade ediyorlar. Fakat havale işlemlerinde 1.20 ila 1.80 TL arası ücret alıyorlar.

Zaten bir daha Garanti Bankası kullanmayı düşünmüyorum, umarım cuma gününe kadar yatırırlar iademi.
Konuyu güncelliyorum; iadem tam 8 günün sonunda bugün yattı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı