Garanti Bankası maaş hesabı işten çıkınca işlem ücreti alır mı?

Theodore34

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba ben Garanti Bankası maaş müşterisiydim ve hesap işletim ücreti kesilmiyordu ve sanırım ayrıca havale/EFT ücretsiz idi. İşten çıktım yaklaşık 1 ay önce şimdi benden hesap işletim ücreti veya başka ücret kesilecek mi?

Kardeşim bu soruyu buraya soracağına garanti bankasının çağrı merkezi hizmetlerine sorman senin için daha yararlı olur buradakilerin % 20 si alır der % 30 u almaz der % 50 i alır aaa nasıl alır acaba b c d h f g vs vs durumlarla karşılaşırsın garantinin çağrı merkezini ara onlar seni bilgilendirsin. :) 444 0 333

Alır.
"X ayı maaş ödemesi" ibareli açıklamanın olmadığı 2. aydan itibaren hesabınız normale döner. Hesap işletim ücreti ve diğer işlemlerin de komisyonunu ödersiniz.

İşten çıkınca 6 ayda bir 75TL kesmeye kalktı benden. İçine para yüklemedim iptalde etmedim farklı bir işe girersem Garanti ile anlaşması varsa tekrar uğraşmamak için. Garanti bankası çöptür.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı