Garanti BES para eksildi

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Garantiden geçen hafta yeni bir hesap açtırmıştım ve bireysel emeklilik ile aylık devlet katkısı olduğunu söylediler. Ben de tamam deyip geçtim ve hesabımdan 195 TL emeklilik yerine geçmiş. Şuan o yere baktığımda 167 TL'nin çekildiğini gördüm ve sadece 27 TL vardı. Ne yapmam lazım? Hafta sonu olduğu için bankayı da arayamıyorum. Bireysel emeklilik sözleşmesini iptal ettirsem 195 TL hesabıma yatar mı? Bilenler yardımcı olabilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Garantiden geçen hafta yeni bir hesap açtırmıştım ve bireysel emeklilik ile aylık devlet katkısı olduğunu söylediler. Ben de tamam deyip geçtim ve hesabımdan 195 TL emeklilik yerine geçmiş. Şu an o yere baktığımda 167 TL'nin çekildiğini gördüm ve sadece 27 TL vardı. Ne yapmam lazım? Hafta sonu olduğu için bankayı da arayamıyorum. Bireysel emeklilik sözleşmesini iptal ettirsem 195 TL hesabıma yatar mı? Bilenler yardımcı olabilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Bankalar 7 / 24 çalışıyor arayabilirsin.

İşim gereği bankalarla iç içeyim. 9 bankada hesabım var ve neredeyse bütün ürünleri kullanıyorum. Bankayı hafta sonu gece bile arasan telefona çıkacaklardır. Ama gerçekten şöyle bir durum var, bankanın emeklilik departmanı hafta sonu çalışmayabilir. Banka kesinlikle çalışıyor ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı