Garanti kredi kartı iptal etme

ftlX0

Kilopat
İyi Sosyaller. Garanti kredi kartımı iptal etmek istiyorum. Dün almak zorunda kaldım banka kartımın yanında biraz karışık bir durum, her neyse. Şifre falanda koyulmamış durumda, şubeye gittiğimde müşteri hizmetlerinden yapabileceğimi söylediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda da tele sekreter kart numaramı tuşlayınca kartınızda şifre yoktur şifre koymanız için sizi yönlendiriyorum diyor. Kredi kartımı iptal etmek için şifre koymam mı gerekiyor?

İyi Sosyaller. Garanti kredi kartımı iptal etmek istiyorum. Dün almak zorunda kaldım banka kartımın yanında biraz karışık bir durum, her neyse. Şifre falanda koyulmamış durumda, şubeye gittiğimde müşteri hizmetlerinden yapabileceğimi söylediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda da tele sekreter kart numaramı tuşlayınca kartınızda şifre yoktur şifre koymanız için sizi yönlendiriyorum diyor. Kredi kartımı iptal etmek için şifre koymam mı gerekiyor?
Eğer maaş kartı aldıysanız anlaşmalı olarak iş yerinizde yani yanında kredi kartı da basıyorlar ama siz teslim alıp açmadiginiz sürece hiç bir şey olmaz. Eğer kartınızla beraber müşteri temsilcisini yada ugi aracılığıyla da veyahut İnternet bankacılığı aracılığıyla da iptal edebilirsiniz. Yada basiti var kartı alın şifre koymadan kırın ve garantiye gittiğinizde de kırıldı bende iptal etmek istiyorum diyin. Çözüm çok rahat olun.

Şifre alıp müşteri temsilcisi ile görüşerek iptal ettirin. Görüşmeden iptal olmaz hatta kullanmazsanız bile kart aidatı alınabilir.
Harcama olmadığı kart açılmadığı takdirde yil başı para alınır ama harcama yapmazsa kartı acmazsa kart aidatı alınmaz.

Hesap kartı açtırmıştım ben. Kredi kartı istemiyorum dedim. Hesap kartı eve geldi aldım ertesi gün kredi kartıda yollamışlar PTT ile almadan iade ettim. Ama telden bakınca kredi kartıda görünüyor.

Hesap kartı açtırmıştım ben. Kredi kartı istemiyorum dedim. Hesap kartı eve geldi aldım ertesi gün kredi kartıda yollamışlar PTT ile almadan iade ettim. Ama telden bakınca kredi kartıda görünüyor.
Onu işte İnternet bankaciligiyla yada görüşmeye gidip de iptal de edebilirsiniz. Hatta arayarak da o kadar sıkıntılı bir durum değil

Şifre alıp müşteri temsilcisi ile görüşerek iptal ettirin. Görüşmeden iptal olmaz hatta kullanmazsanız bile kart aidatı alınabilir.
O yüzden acele ediyorum. Sağolun.

Eğer maaş kartı aldıysanız anlaşmalı olarak iş yerinizde yani yanında kredi kartı da basıyorlar ama siz teslim alıp açmadiginiz sürece hiçbir şey olmaz. Eğer kartınızla beraber müşteri temsilcisini ya da ugi aracılığıyla da veyahut İnternet bankacılığı aracılığıyla da iptal edebilirsiniz. Ya da basiti var kartı alın şifre koymadan kırın ve garantiye gittiğinizde de kırıldı bende iptal etmek istiyorum deyin. Çözüm çok rahat olun.

Çalışacaktım. Onun için çıkarttırdım zaten. Sonra bir iki sıkıntı çıktı bende vazgeçtim. Kartta böyle elimde kaldı işte. Banka kartı duracak elimdede kredi kartını iptal ettireceğim işte. Sağ olun çözümler içinde.

Geri
Yukarı