Garantideki Telefon 20 Günde Gelmezse Ne Yapılmalı?

oyuncu12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar telefonumu garantiye vermiştim. Hiç bir şekilde açılmadıgı için eger telefon 20 gün içinde gelmezse ne gibi haklara sahip oluyorum. Bilen arkadaşlar yardımcı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon serviste 20 iş günü geçirmiş ise para iadesi veya değişim yapmak zorunda.

Not: Cumartesi, pazar günleri dahil değil onları çıkar. Ayrıca servise ulaştığı anda 20 gün.

Telefonu Temmuz 22'isinde bayiye verdim. Temmuz 23'ünde ise serviste gözüküyordu. O andan itibaren saydıgımda 15 gün olmuş eger haftaya çarşambaya kadar gelmezse para iadesi ve degişim talep etme hakkım oluyor. Bu degişim aynı telefonmu yoksa ödedigim miktarda yeni bir telefon olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon serviste 20 iş günü geçirmiş ise para iadesi veya değişim yapmak zorunda.

Not: Cumartesi, pazar günleri dahil değil onları çıkar. Ayrıca servise ulaştığı anda 20 gün.

Cumartesi günü bir iş günüdür. Pazar günü, bayramlar ve bazı özel günler iş günü değildir.

Ben kendi ekran kartımı 10 gün önce servise verdim. Kendileri cumartesi ve pazar günlerini saymayacağımı söylediler. Dediğiniz gibi de olabilir. Değişim olarak servis onay verirse aynı telefonun yenisini verirler, iade diye karar çıkarsa üstüne para koyup yüksek model alınabilir. Benim ekran kartımda servis böyle söylemişti.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı