Garantiden değişip gelen HyperX kulaklığın markası farklı geldi

fatihggk

Hectopat
Yer
Antalya
Merhaba.

Daha önceler de konu açmıştım garantiye gönderme konusunda.

Garantiden değişip gelen sıfır ürün, HyperX görünümlü HP. :)

Şimdi tekrar görüştüm özür dileriz tekrar iade ya da değişim diyorlar, ben de dedim tekrar gönderirim tekrar böyle bir şey gelirse tüketici haklarına başvuracağım diye.

Fotoğraflar da belirttim, eski ve değişimden gelen ürünü. :)

Dosya Ekleri

• eski 11.jpg
    eski 11.jpg
    103 KB · Görüntüleme: 79
  • eski 22.jpg
    eski 22.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 71
  • eski 33.jpg
    eski 33.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 74
  • yeni 111.jpg
    yeni 111.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 73
  • yeni 222.jpg
    yeni 222.jpg
    144,4 KB · Görüntüleme: 76
  • yeni 333.jpg
    yeni 333.jpg
    80,1 KB · Görüntüleme: 79
  • yeni eski kutu.jpg
    yeni eski kutu.jpg
    246,1 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam peki ses kalitesinde falan bir gerileme var mı? Markadan önce ürüne para veriyoruz ya biz.
Üstünde hangi marka yazdığından çok nasıl bir deneyim verdiği önemli. O yüzden sordum.

Son düzenleme:
Adamlar da yanlış kulaklığı yolladık diye panik yapmışlardır :D

Deli gibi özür diliyorlar, ister iade ister değişim diyorlar, bilmiyorum bakalım yapacağız bir şeyler.

Hocam peki ses kalitesinde falan bir gerileme var mı? Markadan önce ürüne para veriyoruz ya biz.
Üstünde hangi marka yazdığından çok nasıl bir deneyim verdiği önemli. O yüzden sordum.

Şu an için fark etmedim açıkçası, ama neden böyle bir şey geldiğine şaşkınım.

Son düzenleme:
Bir şey yapmanıza gerek yok. Kulaklık orijinal. HyperX HP'nin. Beats Apple gibi. Adamlar doğru ürün yollamışlar.

Ama ben 2 kez aldım bu kulaklıktan ilkini sağdan ses az geliyor diye kırdım, bu ilk olan fotoğrafı evde duruyor, 2. aldığım da böyle sağdan az gelmeye başlayınca yolladım, gelen kulaklık bu, para vererek alınca öyle de, değişimden gelen niye HP?

Ama ben 2 kez aldım bu kulaklıktan ilkini sağdan ses az geliyor diye kırdım, bu ilk olan fotoğrafı evde duruyor, 2. aldığım da böyle sağdan az gelmeye başlayınca yolladım, gelen kulaklık bu, para vererek alınca öyle de, değişimden gelen niye HP?

Yeni üretilen HyperX modellerinde HP yazıyor olabilir. Artık onların markası sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı